Wildog wear - pamlskovník

Kód: 6753
€29,99 €24,99 bez DPH
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah: Pamlsky všade po vreckách? Problém vyriešený! Jedinečný pamlsovník, s ktorým sa môžete pýšiť či už v meste alebo hocikde v lese. 

Rozmery: 19x15x5 cm (ŠxVxH)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pamlskovník je obdĺžnikového tvaru s rozmermi 19x15x5 cm (ŠxVxH), ktorý nezavadzia pri hocijakej činnosti. Magnet umožňuje bezpečné uschovanie pamlskov. Už sa viac nemusíte obávať straty pamlskov či iných cenných vecí. Rýchlo a jednoducho sa otvára či znova uzatvára. Vnútri sa nachádzajú dve komory na pamlsky. Takto máte možnosť oddeliť tréningové menšie pamlsky od tých väčších. (Alebo hocičo iné, čo potrebujete zobrať so sebou na prechádzku). Ďalej sa vo vnútri nachádza vrecko na mobil uzatvárateľné na suchý zips. Mobil už tak ľahko nestratíte. Vrecko na mobil má rozmery 15x8cm (ŠxV).
Vzadu na stene mlsovníka je pripevnený nastaviteľný popruh. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí. Prvá menšia -od 67-120 cm, ktorá je vhodná na pripnutie okolo pása alebo cez telo na hruď. A väčšia od 83-150cm, ktorá sa hodí na väčší pás alebo ako kabelka cez plece. Rozopína sa na pevnú plastovú sponu. Uško na každej strane pamlsovníku vám umožňuje pripevnenie zásobníka na sáčky alebo prívesku, či kľúčov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: