DOPRAVA A POŠTOVNÉ

Platba: V našom e-shope akceptujeme niekoľko platieb:

1. platbu prevodom na náš bankový účet vedený v Slovenskej sporiteľni: IBAN: SK65 0900 0000 0051 8947 5650

Zákazník musí pri platbe uviesť variabilný symbol – číslo objednávky, ktorá mu je zaslaná spolu s potvrdením o objednávke do jeho e-mailovej schránky. Lehota splatnosti je 7 kalendárnych dní. Platbu treba vykonať až po obdržaní potvrdzujúceho emailu o skompletizovaní objednávky. Ku každej objednávke vám samozrejme vystavíme faktúru, ktorá vám bude odovzdaná pri preberaní tovaru. Naša spoločnosť nie je platcom DPH.
 
2. platba pomocou platobnej brány GlobalPayments: túto možnosť si zvolíte priamo pri potvrdzovaní objednávky v košíku. Odtiaľ budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu, v ktorej vykonáte platbu pomocou svojej bankovej karty
 
3. Pri osobných odberoch na predajni ponúkame možnosť platiť aj v hotovosti, teda na dobierku, či už cash alebo platobnou kartou.
 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dodanie tovaru: Tovar dodávame troma spôsobmi:

1. Osobným odberom na predajni počas otváracích hodín: 0€
 
                          Mlsné labky.sk
                          Hlinská 1, 010 01 Žilina
                          budova bývalého stredoškolského internátu na križovatke Motstná
 
                      
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
2. Vlastnou špedičnou službou – MLSNÝ KURIÉR:
 
Takýmto spôsobom doručujeme mrazený aj nemrazený tovar. Tovar na trasách A a B sa snažíme doručiť do dvoch pracovných dní, najneskôr do konca týždňa, v ktorom bol objednaný. Tovar na trase C rozvážame v stredu raz za tri týždne. V prípade nízkej naplnenosti všetkých trás si vyhradzujeme právo zaslať balík špedičnou službou. V prípade spôsobu doručenia službou mlsný kuriér sa kupujúci zaväzuje uhradiť predávajúcemu aj náklady spojené a balením a dodaním tovaru. Konečná kúpna cena sa teda navyšuje aj o náklady spojené s dopravou. Platba za dopravu sa uhrádza spolu s objednávkou.

 

1. Trasa A: Žilina a mestské časti: objednávka do 20€ (vrátane)............................................................4€

                                                       : objednávka nad 21€ (vrátane)..........................................................ZDARMA€

2. Trasa B: okresy Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Martin a Považská Bystrica...............5€

3. Všetky ostatné kraje a okresy zasielame na počkanie špedičnou službou v špeciálnych termoobaloch, každý týždeň od pondelka do stredy podľa poradia s doručením na druhý deň po odoslaní. Cena balíka sa v tomto prípade vypočíta na základe váhy objednávky. a pohybuje sa od 6 - 9,99€.

___________________________________________________________________________________________________________________________________
 
3. Rýchly kuriér - extérna prepravná služba
 
Balenie: Tovar zasielame vo flexibilnom termo obale, ktorý ho bezpečne ochráni a zabezpečí jeho doručenie v neporušenom stave. Minimálne odporúčané množstvo na takúto objednávku je 10kg (pod 10kg negarantujeme 100% zmrazenie).
 
Odoslanie zásielky: Objednávky expedujeme podľa poradie v akom sú prijaté do systému, zvyčajne do 1 pracovného dňa. Zásielky sú odosielané od pondelka do stredy v popoludňajších hodinách a doručované sú nasledujúci pracovný deň. Je potrebné počítať s tým, že objednávky, ktoré sa nestihnú expedovať do stredy, odosielame potom až nasledujúci pondelok, preto nenechávajte kŕmenie vášho zvieratka na poslednú chvíľu a radsej objednávajte s časovým predstihom. 
 
Prevzatie zásielky: V deň odoslania zásielky budete upozornený e-mailom. Následujúci doručovací deň obdržíte SMS od kuriéra s časom doručenia. Konkrétny čas dodania určuje konkrétny vodič prepravnej spoločnosti podľa počtu a rozmiestnenia zákazníkov na trase. Pokiaľ nebudete môcť zásielku v danom čase prevziať, preberáte za ňu plnú zodpovednosť a neskoršie reklamácie nebudú akceptované.
 
Cena dopravy: 
 
VÁHA BALÍKA CENA DOPRAVY
do 5kg 4,90 €
do 10kg 5,90 €
do 20kg 6,90 €
do 30kg 7,90 €
do 40 kg 9,90 €

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Packeta - zásielkovňa:

Packetou dovýdajných miest Zásielkovne po celej SR. Takýmto spôsobom doručujeme všetok suchý tovar. 

Odoslanie zásielky: Objednávky expedujeme podľa poradie v akom sú prijaté do systému, zvyčajne do 1 pracovného dňa. Zásielky sú odosielané od pondelka do soboty v popoludňajších hodinách a doručované sú nasledujúci pracovný deň.
 
Prevzatie zásielky: V deň odoslania zásielky budete upozornený e-mailom a sms správou. Následujúci doručovací deň obdržíte SMS od packety, že balíček máte pripravený na vami zvolenom odbernom mieste. 
 
VÁHA BALÍKA CENA DOPRAVY
do 5kg 2,5€
do 10kg 5€