Doprava a poštovné

Platba: V našom e-shope akceptujeme niekoľko platieb:

1. platbu prevodom na náš bankový účet vedený v Mbank Slovensko: IBAN: SK03 8360 5207 0042 0584 2517

Zákazník musí pri platbe uviesť variabilný symbol – číslo objednávky, ktorá mu je zaslaná spolu s potvrdením o objednávke do jeho e-mailovej schránky. Lehota splatnosti je 7 kalendárnych dní. Platbu treba vykonať až po obdržaní potvrdzujúceho emailu o skompletizovaní objednávky. Ku každej objednávke vám samozrejme vystavíme faktúru, ktorá vám bude odovzdaná pri preberaní tovaru. Naša spoločnosť nie je platcom DPH.
 
2. platba pomocou platobnej brány GoPay: túto možnosť si zvolíte priamo pri potvrdzovaní objednávky v košíku. Odtiaľ budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu, v ktorej vykonáte platbu pomocou svojej bankovej karty
 
3. Pri osobných odberoch na predajni ponúkame možnosť platiť aj v hotovosti, teda na dobierku, či už cash alebo platobnou kartou.
 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dodanie tovaru: Tovar dodávame troma spôsobmi:

1. Osobným odberom na predajni počas otváracích hodín: 0€
 
                           Mlsné labky.sk
                           Smreková 32, 010 07 Žilina
                           budova K - profit
 
                      
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
2. Vlastnou špedičnou službou – MLSNÝ KURIÉR:
 
Takýmto spôsobom doručujeme mrazený aj nemrazený tovar. Tovar na trasách A a B sa snažíme doručiť do dvoch pracovných dní, najneskôr do konca týždňa, v ktorom bol objednaný. Tovar na trase C rozvážame v stredu raz za tri týždne. V prípade nízkej naplnenosti všetkých trás si vyhradzujeme právo zaslať balík špedičnou službou. V prípade spôsobu doručenia službou mlsný kuriér sa kupujúci zaväzuje uhradiť predávajúcemu aj náklady spojené a balením a dodaním tovaru. Konečná kúpna cena sa teda navyšuje aj o náklady spojené s dopravou. Platba za dopravu sa uhrádza spolu s objednávkou.

 

1. Trasa A: Žilina a mestské časti.............................................................................................................. 0€

2. Trasa B: okresy Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Martin a Považská Bystrica.............. 4€

3. Všetky ostatné kraje a okresy zasielame na počkanie špedičnou službou v špeciálnych termoobaloch, každý týždeň od pondelka do stredy podľa poradia s doručením na druhý deň po odoslaní. Cena balíka sa v tomto prípade vypočíta na základe váhy objednávky. a pohybuje sa od 5 - 8,99€.

 

Orientačné termíny rozvozov na rok 2022
 
Termíny rozvozov sú orientačné. Rozvozy prebiehajkú v každú tretiu stredu, podľa počtu objednávok a trás.
 
JANUÁR - -
FEBRUÁR 02.02.2022 23.02.2022
MAREC 16.03.2022 -
APRÍL 06.04.2022 27.04.2022
MÁJ 18.05.2022 -
JÚN 08.06.2022 29.06.2022
JÚL 20.07.2022 -
AUGUST 10.08.2022 31.08.2022
SEPTEMBER 21.09.2022 -
OKTÓBER 12.10.2022 -
NOVEMBER 02.11.2022 23.11.2022
DECEMBER 14.12.2022
 
___________________________________________________________________________________________________________________________________
 
3. Rýchly kuriér - extérna prepravná služba
 
Balenie: Tovar zasielame vo flexibilnom termo obale, ktorý ho bezpečne ochráni a zabezpečí jeho doručenie v neporušenom stave. Minimálne odporúčané množstvo na takúto objednávku je 10kg (pod 10kg negarantujeme 100% zmrazenie).
 
Odoslanie zásielky: Objednávky expedujeme podľa poradie v akom sú prijaté do systému, zvyčajne do 1 pracovného dňa. Zásielky sú odosielané od pondelka do stredy v popoludňajších hodinách a doručované sú nasledujúci pracovný deň. Je potrebné počítať s tým, že objednávky, ktoré sa nestihnú expedovať do stredy, odosielame potom až nasledujúci pondelok, preto nenechávajte kŕmenie vášho zvieratka na poslednú chvíľu a radsej objednávajte s časovým predstihom. 
 
Prevzatie zásielky: V deň odoslania zásielky budete upozornený e-mailom. Následujúci doručovací deň obdržíte SMS od kuriéra s časom doručenia. Konkrétny čas dodania určuje konkrétny vodič prepravnej spoločnosti podľa počtu a rozmiestnenia zákazníkov na trase. Pokiaľ nebudete môcť zásielku v danom čase prevziať, preberáte za ňu plnú zodpovednosť a neskoršie reklamácie nebudú akceptované.
 
Cena dopravy: 
 
VÁHA BALÍKA CENA DOPRAVY
do 1kg 5 €
do 10kg 6,99 €
do 20kg 7,99 €
do 50kg 8,99 €

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Packeta - zásielkovňa:

Packetou dovýdajných miest Zásielkovne po celej SR. Takýmto spôsobom doručujeme všetok suchý tovar. 

Odoslanie zásielky: Objednávky expedujeme podľa poradie v akom sú prijaté do systému, zvyčajne do 1 pracovného dňa. Zásielky sú odosielané od pondelka do soboty v popoludňajších hodinách a doručované sú nasledujúci pracovný deň.
 
Prevzatie zásielky: V deň odoslania zásielky budete upozornený e-mailom a sms správou. Následujúci doručovací deň obdržíte SMS od packety, že balíček máte pripravený na vami zvolenom odbernom mieste. 
 
VÁHA BALÍKA CENA DOPRAVY
do 5kg 2,5€
do 10kg 5€

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie