VERNOSTNÝ PROGRAM

1) PREČO VERNOSTNÝ PROGRAM VZNIKOL A PRE KOHO JE URČENÝ?
Najlepšia psia vlastnosť je vernosť. Rovnako, ako si ju ceníme u našich mlsavých paťákov, ceníme si ju aj u Vás - našich zákazníkov. Naozaj sme veľmi vďační za každého jedného z Vás, preto sme sa rozhodli odvďačiť sa Vám za vašu priazeň a dôveru a vytvorili sme vernostný program.
 
2) AKO TO FUNGUJE?
Náš vernostný program je určený našim verným zákazníkom, ktorí u nás nakupujú pravidelne, či už prostredníctvom nášho eshopu, alebo v kamennej predajni. Systém zliav funguje veľmi jednoducho. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšia zľava Vám prináleží. 
 
3) AKO SA ZAPOJIŤ?
Aby ste mohli začať využívať výhody vernostného programu je potrebné, aby ste sa na našej internetovej stránke www.mlsnelabky.sk v sekcii „Môj účet - Registrácia“ zaregistrovali a vytvorili si tak u nás účet. Následne je potrebné sa pri každom nákupe na našom eshope prihlásiť, aby Vás náš systém rozpoznal a dokázal priradiť Váš nákup práve k Vášmu účtu. Prosíme Vás aby ste na tento krok nezabúdali a prikladali mu náležitú pozornosť, inak sa totiž nákup do sumy Vašich predchádzajúcich nákupov nezaráta.
 
4) JE MOŽNÉ ZAČAŤ VYUŽÍVAŤ VERNOSTNÝ PROGRAM HNEĎ OD ZAČIATKU? 
Samozrejme, že áno. Už pri registrácii dostanete od nás automaticky zľavu 5€ na prvý nákup. Ak sa pred samotným nákupom na našom eshope vždy prihlásite, hodnota každej vašej objednávky sa automaticky zaznamená a priráta k celkovej čiastke Vašich predchádzajúcich. Všeobecne platí, že čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu Vám dáme. Jednoduchý prehľad o svojich objednávkach nájdete v sekcii „Môj účet„.

 

5) AKÚ HODNOTU ZĽAVY JE MOŽNÉ NÁSLEDNE ZÍSKAŤ? 
Na základe hodnoty vašich predchádzajúcich nákupov budete zaradený do niektorej z nasledujúcich zľavových skupín, ak suma Vašich predošlých objednávok presiahne hodnotu: 

 

 250€ 2%
500€ 3%
750€ 5%
1000€ 7%
1500€ 10%

 

Tieto zľavy sú trvalé a budú sa vzťahovať na každý Váš budúci nákup. Nakupovali ste u nás už pred zavedením vernostného programu? Nebojte sa, o nič neprídete, Vaše predošlé nákupy už boli zohľadnené a ak spĺňate niektorú z vyššie uvedených podmienok, zľavu platnú pre Vás uvidíte po vložení tovaru do nákupného košíka.

 
6) JE MOŽNÉ VERNOSTNÝ PROGRAM VYUŽÍVAŤ AJ V KAMENNEJ PREDAJNI?

Áno. Tento vernostný program platí rovnako pre online aj osobných zákazníkov. Samozrejme v prípade, že sa u nás zaregistrujete a budete mať svoj účet.

 

7) ČO BY SOM MAL EŠTE AKO ZÁKAZNÍK VYUŽÍVAJÚCI VERNOSTNÉ ZĽAVY VEDIEŤ?
  • Vernostnú zľavu si uplatníte na kompletné chovateľské potreby pre Vášho mlsača.
  • Zľavy sú prideľované iba registrovaným zákazníkom. Iba objednávky, ktoré boli urobené pod registrovaným účtom sú započítané. Do vernostného programu sa nedajú započítať skoršie objednávky, urobené ako “neregistrovaný/neprihlásený zákazník”, nejde ani spojiť viac zákazníckych účtov.
  • Započítané sú iba uhradené a prevzaté nákupy. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy, bude na vrátený tovar vystavený opravný daňový doklad, ktorý bude následne odčítaný v plnení vernostného programu.
  • Vernostné zľavy pre stálych zákazníkov nie je možné sčítať, a to ani s inými zľavami, ktoré už boli individuálne poskytnuté. Limity pre udelenie zliav sú uvedené v cenách s DPH podľa aktuálnych nákupných podmienok zákazníka. 
  • Zľava bude zrušená alebo znížená, ak za posledných 12 mesiacov zákazník neučinil nákup v limite potrebnom na udelenie zľavy.