Terra Canis Hypoalergénna konzerva Byvol s batátmi

Kód: 9930
€6,20 €5,17 bez DPH €1,55 / 100 g
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Obsah: Svalovina z byvola 60 %, sladké zemiaky batáty 36 %, ľanový olej, repkový olej, morské riasy*, minerálne látky.
*sušené

Vhodná pre psy s potravinovými alergiami a intoleranciami a pri vykonávaní eliminačnej diéty.

Podiel surovín mäso : zelenina+ovocie+bylinky : dalšie raw ingrediencie - 60% : 36 % : 4% 

Analytické složky: Bielkoviny: 8,8 %, Tuk: 9,1 %, Hrubá vláknina: 0,5 %, Hrubý popol: 1,4 %, Vlhkosť: 77,5 %

Energia 4,9MJ/kg

 Veľkosť balenia: 400g

Detailné informácie

Podrobný popis

Pridané látky: Vitamín A (3a672a): 8333 IE, Vitamín D3 (3a671): 370 IE, Vitamín E (3a700): 33 IE, Vit. B1 (thiamine mononitrate): 2.5 mg, Vit. B2 (riboflavin): 5 mg, Vit. B6 (3a831): 1,6 mg, Vit. B12 (cyanocobalamin): 25 µg, Biotín (3a880): 5 µg, Kyselina pantothenová (3a841): 10 mg, Kyselina listová (3a316): 0.5 mg, Meď (3b405): 2 mg, Mangán (3b502): 9,8 mg, Jód (3b202): 0,6 mg, Zinok (3b603): 20 mg

Kompletné krmivo pre psy. 100 % složiek v potravinárskej human grade kvalite.  Terra Canis je prvé krmivo pre psy a mačky vyrobené 100%-ne zo surovín určených pre ľudskú spotrebu. Vďaka tomu, že Terra Canis používa čerstvé suroviny v nejvyššej kvalite, chuť, vôňa a štruktúra jeho krmiva sa odlišuje od ostatných na trhu a neodolá mu žiadny psí gurmán.

Vďaka hypoalergénnym konzervám Terra Canis môžete vášmu alergickému psovi dopriať poctivé jedlo bez náhrad a nezmyslov. Najmä u psov s alergiami a intoleranciami je vysoká kvalita surovín nevyhnutná. Hypoalergénne konzervy Terra Canis obsahujú 60 % čisté svaloviny ako jediný zdroj bielkovín. Mäso je doplnené nízkoalergénnou zeleninou. Ľanový olej poskytuje vysoko kvalitné omega-3 mastné kyseliny a je známe, že podporuje gastrointestinálny trakt a má pozitívný vplyv na kožu a srsť. Vyvážená zmes vitamínov a minerálov zaisťuje, že je pes zásobený všetkými nevyhnutnými vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami.

Prečo sú hypoalergénne konzervy dražšie než ostatné konzervy Terra Canis? Vysoká cena exotického pštrosieho, byvolieho, ťavieho a klokanieho mäsa.

Hypoalergénne konzervy Terra Canis vo vedeckej štúdii* publikovanej v odbornom časopise Veterinary Dermatology ako jediné zo všetkých skúmaných vzoriek vlhkého krmiva preukázali, že obsahujú len deklarované mäso. 9 z 12 produktov renomovaných výrobcov obsahovalo DNA jedného alebo viacerých z piatich testovaných druhov zvierat, ktoré neboli deklarované. Nejčastejšie bola zistená DNA hovädzieho (8 výrobkov) a bravčového mäsa (6 výrobkov).

*”Detection of DNA from undeclared animal species in commercial elimination diets for dogs using PCR“ (Horvath-Ungerboeck, Widmann, Handl; Veterinary Dermatology 2017; 28:373-e86)

Štandardom pre ľudskú kvalitu zodpovedá nielen kvalita vstupných surovín, ale tiež ich spracovanie a celý hygienický koncept je nastavený tak, akoby sa pripravovalo jedlo pre ľudí. Čerstvé mäso chystajú mäsiari, ktorí majú desiatky rokov skúseností. Celý proces výroby krmiva prebieha na jednom mieste a tak môže značka dlhodobo zaručiť nejvyššiu kvalitu svojich výrobkov. Dvere výrobného závodu Terra Canis sú otvorené a ktokoľvek sa môže prísť presvedčiť, že kvalita a poctivá výroba tu nie sú prázdnými heslami.

Udržatelnosť. Ochrana životného prostredia a udržiteľné myslenie sú pre Terra Canis velmi dôležité, a preto značka na ekológiu myslela už pri stavbe svojich výrobných kapacít. Dômyselný inteligentný systém rekuperácie tepla v budove umožňuje realizovať výrobný proces, ktorý šetrí veľké množstvo energie. Celá budova bola postavená s ohľadom na optimálnu energetickú účinnosť, čo umožňuje ušetřiť energiu v mnohých oblastiach. Po celej streche výrobného závodu Terra Canis bola vysiata lúka so špeciálnymi trávami a kvetinami ako príspevok k revitalizácii priemyselných oblastí, poskytujúc včelám a vtákom prirozené prostredie a potravu. 

Bez plastu. Jedlo pre psy a kmačky Terra Canis je balené do konzerv, ktoré sú považované za ekologicky priaznivé, pretože sa dajú recyklovat bez straty kvality. Preto každú konzervu vymyte a vhoďte do triedeného odpadu na kovy. Namiesto plastu sú konzervy prepravované v obale z recyklovaného papiera

Dodatočné parametre

Kategória: Hypoalergénne diéty
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: