Terra Canis Low protein Teľacie obličková diéta

Kód: 9923
€5,60 €4,67 bez DPH €1,40 / 100 g
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Obsah: Teľacie srdce 25 %, teľací jazyk 12 %, teľací tuk 7 %, zemiaky, mrkva 8 %, cuketa, tekvica 8 %, melón, jablko, repkový olej, kokosová múka, púpava*, brezové listy*, petržlen*, chia semienka, nechtík lekársky*, žihľava*, lastúra ustrice*, morské riasy*, minerálne látky.
*sušené

Toto je špeciálna diéta. Nákupom tohoto výrobku potvrdzujete, že bol váš pes vyšetrený veterinárom, ktorý túto dietu predpísal. Prosíme, pravidelne navštevujte vašeho veterinára, min raz za pol roka.

Podiel surovín mäso : zelenina+ovocie+bylinky : dalšie raw ingrediencie - 44% : 52 % : 4% 

Analytické složky: Bielkoviny: 5,6 %, Tuk: 8,9 %, Hrubá vláknina: 0,7 %, Hrubý popol: 1%, Vlhkosť: 78,8 %

Energia 5MJ/kg

Veľkosť: 400g

Detailné informácie

Podrobný popis

Pridané látky: Vitamín A (3a672a): 3300IE, Vitamín D3 (3a671): 280IE, Vitamín E (3a700): 83IE, Vit. B1 (thiamine mononitrate): 6,8mg, Vit. B2 (riboflavin): 8mg, Vit. B12 (cyanocobalamin): 51µg, Vápnik 1300mg, Fosfor 80mg, Biotín (3a880): 29µg, Kyselina pantothenová (3a841): 22mg, Kyselina listová (3a316): 0.15mg, Meď (3b405): 0,8mg, Mangán (3b502): 4,5mg, Jód (3b202): 0,6mg, Železo 18,5mg,  Zinok (3b603): 20mg, Chlorid 16mg, Sodík 13,5mg, Draslík 2090mg/kg, L-carnitín (3a910) 150mg, Puríny 19,3mg/100gMoč pH CAB 7,43

Kompletné krmivo pre psy pri obličkovej diéte. Nízkoproteínová diéta. 100 % složiek v potravinárskej human grade kvalite.  Terra Canis je prvé krmivo pre psy a mačky vyrobené 100%-ne zo surovín určených pre ľudskú spotrebu. Vďaka tomu môžete dopriať najvyššiu kvalitu krmiva aj psovi, ktorý má špecifické potreby.

Konzervy Terra Canis Low Protein s obzvlášť vysokou biologickou hodnotou a vyváženými živinami obsahujú obmedzené množstvo bielkovín a primerané množstvo tukov a zároveň majú vysoký obsah vlákniny. Obsah medi, fosforu a sodíku je znížený. Pre dostatok kalórií toto menu obsahuje neproteinové zdroje energie: ľanový olej, zemiaky a kokosovú múku (skutočnú superpotravinu). Rad Low Protein zámerne neobsahuje ovocie a zeleninu s vysokým obsahom medi a miesto toho je doplnena o tri liečivé byliny: listy brezy, žihľavu dvojdomú a púpavu. Tieto bylinky sú známe svojim pozitivným vplyvom na pečeň a obličky. Obsahuje tekvicu, ktorá podporuje činnost obličiek. Bez obilnín, pretože tieto sú pre psy ťažko stráviteľné, teda proces trávenia je zložitejší, stojí psa energiu a môže viesť k tvorbe toxínov, ktorú ďalej zaťažujú pečeň a obličky.

Human grade. Štandardom pre ľudskú kvalitu zodpovedá nielen kvalita vstupných surovín, ale tiež ich spracovanie a celý hygienický koncept je nastavený tak, akoby sa pripravovalo jedlo pre ľudí. Čerstvé mäso chystajú mäsiari, ktorí majú desiatky rokov skúseností. Celý proces výroby krmiva prebieha na jednom mieste a tak môže značka dlhodobo zaručiť nejvyššiu kvalitu svojich výrobkov. Dvere výrobného závodu Terra Canis sú otvorené a ktokoľvek sa môže prísť presvedčiť, že kvalita a poctivá výroba tu nie sú prázdnými heslami.

Udržatelnosť. Ochrana životného prostredia a udržiteľné myslenie sú pre Terra Canis velmi dôležité, a preto značka na ekológiu myslela už pri stavbe svojich výrobných kapacít. Dômyselný inteligentný systém rekuperácie tepla v budove umožňuje realizovať výrobný proces, ktorý šetrí veľké množstvo energie. Celá budova bola postavená s ohľadom na optimálnu energetickú účinnosť, čo umožňuje ušetřiť energiu v mnohých oblastiach. Po celej streche výrobného závodu Terra Canis bola vysiata lúka so špeciálnymi trávami a kvetinami ako príspevok k revitalizácii priemyselných oblastí, poskytujúc včelám a vtákom prirozené prostredie a potravu. 

Bez plastu. Jedlo pre psy a kmačky Terra Canis je balené do konzerv, ktoré sú považované za ekologicky priaznivé, pretože sa dajú recyklovat bez straty kvality. Preto každú konzervu vymyte a vhoďte do triedeného odpadu na kovy. Namiesto plastu sú konzervy prepravované v obale z recyklovaného papiera.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotné problémy - špecializované diéty
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: