Brain Teaser PRO

Kód: 3303/S 3303/M 3303/L Zvoľte variant
€13,90 €17,10 €19,90 od €13,90 €11,58 bez DPH €14,25 bez DPH €16,58 bez DPH od €11,58 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Brain teaser je asi najviac multifunkčnou hračkou z celej ponuky K9 Connectables®.

Veľkosť: S, M, L

Detailné informácie

Podrobný popis

Brain teaser je asi najviac multifunkčnou hračkou z celej ponuky K9 Connectables®. Nájdete na ňom hneď 4 otvory, do ktorých sa dajú napájať ďalšie hračky a 6 otvorov na Puzzle maškrty alebo iné dobroty. Navyše je doplnený o tri výstupky so zárezmi, ktoré slúžia ako miniatúrne lízacie podložky, môžete ich pomazať napríklad jogurtom alebo psou konzervou a psík ju dostáva von. Tieto zárezy tiež pomáhajú čistiť zuby od povlaku.

Rovnako ako ostatné hračky z radu PRO, je aj Brain teaser vhodný pre silnejších psov, ktorí potrebujú naozaj odolnú hračku. Je vyrobený z pevnej termoplatiskej gumy (TPR). Vždy ale myslite na to, že žiadna hračka nie je pre 100% psov nezničiteľná, psa majte pri hre pod dozorom a až maškrty všetky vydoluje, hračku upracte zase nabudúce.

K9 Connectables® využívajú prirodzené inštinkty našich psov, sú skvelým obohatením každodenných aktivít, zábavou pre psíkov v pokojnom režime i mentálnou stimuláciou, ktorá psa unaví často oveľa viac, než obyčajné behanie za tenisákom do zblbnutia.

Vlastnosti:

  • vyrobený z netoxickej termoplastickej gumy bez bisfenolu A (BPA free)
  • recyklovateľný
  • vhodný na použitie v mrazničke
  • vhodný na umývanie v umývačke na hornom poschodí
  • patentované

Veľkosť:

  • Malá pre 3 – 10 kg psa
  • Stredná pre 11-26 kg psa
  • Veľká pre 27-44 kg psa

Pri výbere veľkosti sa riaďte nielen hmotnosťou vášho psa, ale aj jeho tendenciou ničiť hračky a silou stlačenia. Pokiaľ máte húževnatejšie plemeno alebo psieho ničiteľa a váš pes je niekde na hranici hmotnostnej kategórie, vezmite väčšiu hračku.
Na kombinovanie medzi sebou sa dajú využiť iba hračky rovnakej veľkostnej kategórie, tzn. nemožno kombinovať napr. medium prísavku s large starter packom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: