Custer

Kód: 8556/ZEL 8556/RUZ 8556/ZLT Zvoľte variant
€29,95 €24,96 bez DPH
Skladom (1 ks) Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
17.4.2024 - - Zvoľte variant

Obsah: Custer plyšová hračka patrí k najmenším členom rodiny odolných Rowdies, ručne vyrábaných, veľmi odolných plyšákov. Custer má jednoduchý tvar, ktorý sa dobre chytá aj malým psom s veľkou chuťou hrať sa.

Rozmery: 9,5 × 23 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

West Paw - Custer plyšová hračka patrí k najmenším členom rodiny odolných Rowdies, ručne vyrábaných, veľmi odolných plyšákov. Custer má jednoduchý tvar, ktorý sa dobre chytá aj malým psom s veľkou chuťou hrať sa. Je ušitý zo zo zosilnenej tkaniny HardyTex®, na jednom konci má veľmi atraktívnu hryzaciu časť z osvedčeného materiálu Zogoflex®. Náplň z recyklovaného, netoxického materiálu ukrýva pískatko. Oči sú vyšívané priamo do tkaniny a nie je tak úplne ľahké ich psími zubami odpreparovať (a prehltnúť). Všetci Rowdies sú navrhnutí k aktívnej hre i odpočinku, dá sa o ne preťahovať rovnako ako ich pritúliť v pelechu.

Neobyčajne zábavné a odolné plyšové hračky, ktoré si každý pes zamiluje. Sú vhodné pre psy, které ku hre potrebujú väčšiu motiváciu. Sú ručne vyrábané v USA z mimoriadne pevného materiálu Hardytex. Každý Rowdie obsahuje pískatko a v okrajoch má všité 1-4 žužlacie hračky z osvedčeného a mimoriadne odolného materiálu Zogoflex. Rowdies podstúpili nekompromisné niekoľko týždňové testovanie a viac ako 80% psov ich vrátilo nezničené.

- Netoxické
- Vhodné prať pri nízkých teplotách alebo ručne
- Vhodné aj pre malé šteniatka a staré psy
- Najvyšší stupeň motivácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: