Kibble Connector

Kód: 3315/S 3315/M Zvoľte variant
€18,20 €19,80 od €18,20 €15,17 bez DPH €16,50 bez DPH od €15,17 bez DPH
Skladom (1 ks) Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
17.4.2024 - Zvoľte variant

Obsah: Kibble Connector je srdce systému K9 Connectables® hračiek, ktoré môžete spájať s ostatnými tipmi hračiek alebo používať samostatne ako maškrtný hlavolam, ktorý musí psík kotúľať, aby mu maškrty vypadávali.

Veľkosť: S, M 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kibble Connector je srdce systému K9 Connectables® hračiek, ktoré môžete spájať s ostatnými tipmi hračiek alebo používať samostatne ako maškrtný hlavolam, ktorý musí psík kotúľať, aby mu maškrty vypadávali.

Kibble Connector vlastne lopta na maškrty s otvormi. Je na ňom celkom 10 pripojovacích častí, na ktoré môžete nasadiť ostatné K9 Connectables® hračky a urobiť tak pre psa hru ešte zaujímavejšiu. 4 z týchto častí fungujú zároveň ako otvor, ktorým sa maškrty sypú von. 4 otvory majú jednu drážku na pripevnenie, ostatné hneď dve, takže môžete upravovať aj náročnosť úlohy zloženia ďalších K9 Connectables® prvkov z lopty.

Keď hračku nasadíte iba na prvú zarážku, je jednoduchšia hračku z Connectora zložiť, keď na druhú, je táto úloha pre psa náročnejšia.

Celá hračka sa dá ľahko otvoriť a pohodlne naplniť maškrty. Vďaka tomu sa tiež ľahšie udržuje v čistote. Vnútri hračky je mištička, ktorá má navyše nastaviteľnú veľkosť otvoru, ktorým maškrty vypadávajú. Ten teda môžete urobiť väčší vo chvíli kedy chcete, aby psovi vypadávalo čo najviac maškrty a bol počas hry často odmeňovaný alebo naopak otvor zmenšiť as tým aj znížiť frekvenciu, v akej z gule maškrty vypadávajú.

Pamlsková lopta je vyrobená z pevného plastu, ktorý sa úplne jednoducho udržuje, takže sa nemusíte báť plesnivejúcich maškrt vo vnútri a pod.

 

VEĽKOSŤ:

Malý pre 3 – 10 kg psa (možno kombinovať s malými hračkami K9 Connectables®)

Stredná pre 11-26 kg psa (možno kombinovať so strednými hračkami K9 Connectables®)

Na kombinovanie medzi sebou sa dajú využiť iba hračky rovnakej veľkostnej kategórie, tzn. nemožno kombinovať napr. medium prísavku s large starter packom.

 

Naše tipy

Čím ho naplniť:
- granule
- kúsky sušeného mäsa
- psie sušienky nalámané na menšie kúsky
- štvrtka piškótu

Na čo dávať pozor:
Vzhľadom na to, že je hračka vyrobená z pevného plastu, treba počítať s tým, že zvlášť u naozaj húževnatých psov typu amstaff a pod. môže robiť v dome či byte trochu randál. Pokiaľ máte citlivých susedov, plávajúcu podlahu a pod., odporúčame túto hračku ponúkať skôr vonku, kde pre vás tento fakt nebude žiadnym obmedzením. Ak máte doma koberec, je to úplne v pohode.

Hra má byť zábava, nie frustrácia. Pokiaľ si váš pes nemôže s hračkou poradiť a vidíte na ňom známky diskomfortu, urobte mu hru jednoduchšiu, nech má šancu hlavolam ľahko vyriešiť a až neskôr ju robte teší a meňte kombinácie, v akých hračky spájate. Vždy dbajte na welfare psa, nejde o súťaž, ale o príjemné trávenie času.

S čím ho kombinovať:
Nám osobne sa najviac osvedčilo kombinovať loptu s hračkami Puzzle sady a Štartovacej sady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: