Lewis

Kód: 3165
€37,36 €31,13 bez DPH
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah: Zo všetkých chlpatých hračiek má Lewis nejviac rozcapené nožičky a je super na hodiny (a hodiny) hrania. Tiež píska, je odolný a vydrží všetky psie kusy. Je ručne šitý v USA a 100% netoxický.

Veľkosť: 23 cm x 26 cm

Váha: 160g

Detailné informácie

Podrobný popis

West Paw - Lewis plyšová hračka je ďalší člen rozrastajúcej sa rodiny odolných, v USA ručne vyrábaných plyšových hračiek Rowdies. Lewis má jediný malý handicap - nemá ručičky, ale inak je vyrobený zo zosilnenej tkaniny HardyTex®, krátke nožičky sú zakončené pevne všitou veľmi odolnou a veľmi atraktívnou hryzacou časťou z osvedčeného materiálu Zogoflex®. Náplň z recyklovaného, netoxického materiálu Intelliloft® ukrýva pískatko. Oči sú vyšívané priamo do tkaniny a nie je tak úplne ľahké ich psími zubami odpreparovať (a prehltnúť).West Paw - Lewis plyšová hračka je ďalší člen rozrastajúcej sa rodiny odolných, v USA ručne vyrábaných plyšových hračiek Rowdies. Lewis má jediný malý handicap - nemá ručičky, ale inak je vyrobený zo zosilnenej tkaniny HardyTex®, krátke nožičky sú zakončené pevne všitou veľmi odolnou a veľmi atraktívnou hryzacou časťou z osvedčeného materiálu Zogoflex®. Náplň z recyklovaného, netoxického materiálu Intelliloft® ukrýva pískatko. Oči sú vyšívané priamo do tkaniny a nie je tak úplne ľahké ich psími zubami odpreparovať (a prehltnúť).
Lewis je vhodný pre stredné (a menšie psy), ale má aj menších súrodencov Sanders a Custer aj väčšie braty Peet a Ruby.

Neobyčajne zábavné a odolné plyšové hračky, ktoré si každý pes zamiluje. Sú vhodné pre psy, které ku hre potrebujú väčšiu motiváciu. Sú ručne vyrábané v USA z mimoriadne pevného materiálu Hardytex. Každý Rowdie obsahuje pískatko a v okrajoch má všité 1-4 žužlacie hračky z osvedčeného a mimoriadne odolného materiálu Zogoflex. Rowdies podstúpili nekompromisné niekoľko týždňové testovanie a viac ako 80% psov ich vrátilo nezničené.

  • Netoxické
  • Vhodné prať pri nízkých teplotách alebo ručne
  • Vhodné aj pre malé šteniatka a staré psy
  • Najvyšší stupeň motivácie

Dodatočné parametre

Kategória: Rowdies
Hmotnosť: 0.16 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: