LickiMat Lízacia miska UFO

Kód: 8235/FIA 8235/ZEL 8235/RUZ 8235/TYR Zvoľte variant
€18,20 €15,17 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Lízacia podložka v tvare misky

Farba: Ružová / Zelená / Fialová / Tyrkysová

Veľkosť: 18cm

Detailné informácie

Podrobný popis

LickiMat® UFO ™ - skvelé riešenie neporiadku pri jedle!

Doprajte svojmu psovi kúpeľ, ostrihajte ho, ostrihajte mu pazúriky a navyše urobte z toho skvelú zábavu s LickiMat® UFO™. Tento model LickiMat® má 7 prísaviek, takže ho môžete ľahko pripevniť na rovný a hladký povrch v kúpeľni.

Poslúži aj ako štandardná podložka na malú odmenu, ale aj ako miska na hlavné jedlo. Vďaka vysokým okrajom nedovolí, aby jedlo vypadávalo pri lízaní z podložky na zem.

Premožiteľ nudy – podložky LickiMat® boli navrhnuté tak, aby zlepšili pohodu vášho psa a zlepšili jeho zdravie. Rozotretím obľúbenej mäkkej maškrty vášho domáceho maznáčika na povrch podložky vytvoríte chutnú a zábavnú hru, kde váš pes hľadá maškrtu každým milimetrom svojho jazyka. V lete môžete naplnený LickiMat zamraziť pre osviežujúcu letnú zábavu. LickiMaty sú odporúčané veterinármi a odborníkmi na správanie zvierat po celom svete!

LickiMat® pomáha upokojiť psa v stresových situáciách, napríklad ako je búrka, ohňostroj alebo návšteva veterinára. Opakované olizovanie upokojí vášho domáceho maznáčika uvoľnením ukľudňujúceho hormónu do tela. LickiMat® zároveň udržuje domáceho maznáčika vo forme, pretože vďaka nemu vydrží aj malý obsah jedla dlhšie ako v bežnej miske. LickiMat® taktiež pomáha podporovať svieži dych odstránením baktérií a nestrávených čiastočiek jedla z jazyka. Stimuluje tvorbu slín a pomáha čistiť jazyk, zuby a ďasná.

Náplň: A čím podložku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu. Majte vždy svojho psa pod dohľadom

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote pravidelným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát. Vhodné aj do umývačky riadov.

Rozmery: 18 cm priemer

Je vhodný do umývačky riadu a možno ho ohrievať v mikrovlnnej rúre. Vhodné na mrazenie.

Materiál: potravinársky prírodný kaučuk, bezpečný pre ľudí a zvieratá, netoxický. Tento model je možné použiť vertikálne alebo horizontálne. Pamätajte, že podložka nie je hračka na žuvanie. Preto sledujte svojho domáceho maznáčika počas prvých použití podložky.

Kľúčové vlastnosti:
7 prísaviek pre upevnenie
vyrobené z mäkkej gumy s jemnými výbežkami
vyrobené zo 100 % prírodného kaučuku
100 % vhodné do umývačky
možno využiť napríklad aj pri hydroterapii
skvelý rušivý prvok pri strese z kúpania
ideálne pre vertikálne aj horizontálne povrchy

Farby: ružová, zelená, tyrkysová, oranžová

Balenie: 1 kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: