LickiMat Lízacia miska Wobble

Kód: 8238/ORA 8238/ZEL 8238/TYR Zvoľte variant
€16,95 €14,90 €14,90 od €14,90 €14,13 bez DPH €12,42 bez DPH €12,42 bez DPH od €12,42 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Lízacia miska pologuľovitého tvaru

Farba: Zelená / Oranžová / Tyrkysová

Veľkosť: 16cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lízacia silikónová podložka LickiMat Wobble má tvar misky a reliéf v tvare malých polguľovitých výbežkov na vnútornej ploche misky. Je odporúčaná veterinármi a odborníkmi na správanie psov naprieč celým svetom. LickiMat podložky sú vytvorené s cieľom obohatiť welfare psov a tým zlepšiť ich sústredenie a celkový zdravotný stav. LickiMat tiež zaistí zábavu a zmierni stres u psa, ktorý má sklony k separačnej úzkosti, keď odchádzate z domu. Pomôže tiež celkovo v stresujúcich situáciách - napríklad počas búrky alebo dlhého čakania na veterinárne ošetrenie. Rovnako tak bude užitočná pri pobyte psa v klietke. Alebo ju môžete použiť ako dlhotrvajúcu odmenu po pretekoch alebo náročnom výkone. Svoju neoceniteľnú prácu tiež odvedie v prípade psa po operácii, ktorému nemôžete dopriať bežnú zábavu vonku. To všetko je pre psa spojené s príjemným zážitkom, kedy vylizuje mäkkú pochúťku zo všetkých záhybov podložky. Jemné lízanie uvoľňuje endorfíny, ktoré pôsobia upokojujúcim dojmom. Nespornou výhodou je aj to, že psovi umožníte dlhší zážitok s jedlom, napriek tomu, že použijete pomerne malé množstvo jedla. A navyše k tomu všetkému lízanie podporuje tvorbu slín, čo napomáha čisteniu zubov, ďasien a jazyka.

Vlastnosti:

Rozmer: priemer misky 16 cm
Vzor: výbežky na vnútornej strane misky
Farba: dostupné vo farbách fialová, tyrkysová, zelená a oranžová
Netoxický materiál
Vhodné do mikrovlnej rúry aj mrazničky
Ručné umývanie

Náplň: A čím hračku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu. 

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote ručným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: