LickiMat Slomo

Kód: 8256/SIV 8256/SIV2 Zvoľte variant
€13,50 €11,25 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Lízacia podložka rozdelená do štyroch sektorov

Farba: sivo-ružová / sivo-tyrkysová

Veľkosť: 20x20cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lízacia plastová podložka Lickimat Slomo, alebo inak slow-feed miska, je rozdelená do štyroch sektorov o rozmeroch 10 x 10 cm. Dva protiľahlé sektory majú vždy rovnaký reliéf. Použité sú dva typy reliéfu – vystúpený a vydutý. Každý sektor môžete naplniť iným druhom pochúťky. Je odporúčaná veterinármi a odborníkmi na správanie psov naprieč celým svetom. LickiMat podložky sú vytvorené s cieľom obohatiť welfare psov a tým zlepšiť ich sústredenie a celkový zdravotný stav. LickiMat tiež zaistí zábavu a zmierni stres u psa, ktorý má sklony k separačnej úzkosti, keď odchádzate z domu. Pomôže tiež v stresujúcich situáciách - napríklad počas búrky alebo dlhého čakania na veterinárne ošetrenie. Rovnako tak bude užitočná pri pobyte psa v klietke. Alebo ju môžete použiť ako dlhotrvajúcu odmenu po pretekoch alebo náročnom výkone. Svoju neoceniteľnú prácu tiež odvedie v prípade psa po operácii, ktorému tak nemôžete dopriať bežnú zábavu vonku. To všetko je pre psa spojené s príjemným zážitkom, kedy si vylizuje mäkkú pochúťku zo všetkých záhybov podložky. Jemné lízanie uvoľňuje endorfíny, ktoré pôsobia upokojujúcim dojmom. Nespornou výhodou je aj to, že psovi umožníte dlhší príjemný zážitok s jedlom, napriek tomu, že použijete pomerne malé množstvo jedla. A navyše k tomu všetkému lízanie podporuje tvorbu slín, čo napomáha čisteniu zubov, ďasien a jazyka.

Vlastnosti:

Rozmer: 20 x 20 cm (4 sektory)
Vzor: štvorčeky a vytúpené polguličky
Farba: dostupné vo farbách ružová, červená, fialová, tyrkysová, zelená a oranžová
Netoxický materiál
Vhodné do mikrovlnej rúry aj mrazničky
Ručné umývanie

Náplň: A čím hračku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote ručným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: