LickiMat Soother tuf

Kód: 8259/SIV 8259/SIV2 Zvoľte variant
€12,50 €10,42 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Lízacia podložka s malými hustými výbežkami v rámiku

Farba: sivo-fialová / sivo-modrá

Veľkosť: 20x20cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lízacia silikónová podložka LickiMat Tuff Soother v tvrdom plastovom rámčeku má reliéf v tvare malých hustých výbežkov a vyrába sa v rôznych farbách. Táto podložka je odporúčaná veterinármi a odborníkmi na správanie psov naprieč celým svetom. LickiMat podložky sú vytvorené s cieľom obohatiť welfare psov a tým zlepšiť ich sústredenie a celkový zdravotný stav. LickiMat tiež zaistí zábavu a zmierni stres u psa, ktorý má sklony k separačnej úzkosti, keď odchádzate z domu. Pomôže tiež v rôznych stresujúcich situáciách - napríklad počas búrky alebo dlhého čakania na veterinárne ošetrenie. Rovnako tak bude lízacia podložka užitočná pri pobyte psa v klietke. Alebo ju môžete použiť ako dlhotrvajúcu odmenu po pretekoch či náročnom výkone. Svoju neoceniteľnú prácu tiež odvedie v prípade psa po operácii, ktorému nemôžete dopriať bežnú zábavu vonku. To všetko je pre psa spojené s príjemným zážitkom, kedy si vylizuje mäkkú pochúťku zo všetkých záhybov podložky LickiMat. Jemné lízanie uvoľňuje endorfíny, ktoré pôsobia na psa upokojujúcim dojmom. Nespornou výhodou je aj to, že psovi umožníte dlhší zážitok s jedlom, napriek tomu, že použijete pomerne malé množstvo jedla. A navyše k tomu všetkému, lízanie podporuje tvorbu slín, čo napomáha čisteniu zubov, ďasien a jazyka. Tvrdý plastový rámček zaistí väčšiu odolnosť proti zničeniu. Táto podložka je vhodná pre šteniatka, v období prezubovania a aj pre psov, ktorí radi žuvajú.

Vlastnosti:

Materiál: vyrobené z netoxického potravinárskeho TPR a recyklovateľného polypropylénu
Rozmer: 20 x 20 cm
Vzor: husté malé výbežky
Farba: dostupné vo farbách zelená, tyrkysová a oranžová
Netoxický materiál
Vhodné do mikrovlnej rúry aj mrazničky. Vhodné do umývačky riadov.

Náplň: A čím hračku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu. Majte vždy svojho psa pod dohľadom

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote pravidelným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát. Vhodné aj do umývačky riadov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: