LickiMat Splash lízacia podložka

Kód: 8247/ORA 8247/ZEL Zvoľte variant
€18,20 €15,17 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Lízacia podložka vhodná na pripevnenie do vane

Farba: Zelená / Oranžová

Veľkosť: 5x19cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lízacia silikónová podložka LickiMat Splash má tvar misky a reliéf v tvare krížikov na vnútornej ploche misky. Vyrába sa v troch farbách. Lízacia silikónová miska Splash bola vyvinutá špeciálne pre potreby groomerov. Prísavka na spodnej strane umožňuje uchytenie na vaňu, kachličky a iné hladké povrchy. Kým kúpete, striháte alebo češete svojho psa, pokojne si vylizuje dobroty z misky.

Je odporúčaná veterinármi a odborníkmi na správanie psov naprieč celým svetom. LickiMat podložky sú vytvorené s cieľom obohatiť welfare psov a tým zlepšiť ich sústredenie a celkový zdravotný stav. LickiMat tiež zaistí zábavu a zmierni stres u psa, ktorý má stres pri manipulácii vo vani alebo ceste autom. Jemné lízanie uvoľňuje endorfíny, ktoré pôsobia upokojujúcim dojmom. Nespornou výhodou je aj to, že psovi umožníte dlhší príjemný zážitok s jedlom, napriek tomu, že použijete pomerne malé množstvo jedla. A navyše k tomu všetkému lízanie podporuje tvorbu slín, čo napomáha čisteniu zubov, ďasien a jazyka.

Vlastnosti:

Rozmer: 5 x 19 cm
Vzor: krížiky (1 x 1 cm) na vnútornej strane misky
Farba: dostupné vo farbách tyrkysová, zelená a oranžová
Netoxický materiál
Vhodné do mikrovlnej rúry aj mrazničky
Ručné umývanie

Náplň: A čím hračku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote ručným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: