LickiMat Tuff Buddy lízacia podložka

Kód: 8244/ORA 8244/SIV Zvoľte variant
€13,50 €11,25 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Štvorcová lízacia podložka s protišmykovou úpravou

Farba: sivo-oranžová / sivo-tyrkysová

Veľkosť: 20x20cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lízacia silikónová podložka LickiMat Buddy Tuff v tvrdom plastovom rámčeku má reliéf v tvare krížikov a vyrába sa v rôznych farbách. Je odporúčaná veterinármi a odborníkmi na správanie psov naprieč celým svetom. LickiMat podložky sú vytvorené s cieľom obohatiť welfare psov a tým zlepšiť ich sústredenie a celkový zdravotný stav. LickiMat tiež zaistí zábavu a zmierni stres u psa, ktorý má sklony k separačnej úzkosti, keď odchádzate z domu. Pomôže tiež v rôznych stresujúcich situáciách - napríklad počas búrky alebo dlhého čakania na veterinárne ošetrenie. Rovnako tak bude lízacia podložka užitočná pri pobyte psa v klietke. Alebo ju môžete použiť ako dlhotrvajúcu odmenu po pretekoch či náročnom výkone. Svoju neoceniteľnú prácu tiež odvedie v prípade psa po operácii, ktorému nemôžete dopriať bežnú zábavu vonku. To všetko je pre psa spojené s príjemným zážitkom, kedy si vylizuje mäkkú pochúťku zo všetkých záhybov podložky LickiMat. Jemné lízanie uvoľňuje endorfíny, ktoré pôsobia na psa upokojujúcim dojmom. Nespornou výhodou je aj to, že psovi umožníte dlhší zážitok s jedlom, napriek tomu, že použijete pomerne malé množstvo jedla. A navyše k tomu všetkému, lízanie podporuje tvorbu slín, čo napomáha čisteniu zubov, ďasien a jazyka. Tvrdý plastový rámček zaistí väčšiu odolnosť proti zničeniu.

Vlastnosti:

Rozmer: 20 x 20 cm
Vzor: krížiky
Farba: dostupné vo farbách zelená, oranžová, červená, tyrkysová
Netoxický materiál
Vhodné do mikrovlnej rúry aj mrazničky
Ručné umývanie

Náplň: A čím hračku naplniť? Lízacie podložky LickiMat môžete naplniť niečím mäkkým, ľahko roztierateľným a chutným – psie konzervy, psie paštéty, jogurt, orechové maslo, arašidové maslo, tvaroh, KONG pasty a iné. Zaistite, aby mal váš pes vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.

Materiál a údržba: Podložky sú vyrobené z netoxického materiálu určeného pre styk s potravinami. Možno ich použiť v mrazničke aj v mikrovlnke. Udržujte je v čistote ručným umývaním v teplej vode, možno použiť aj saponát.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: