Puller MAXI

Kód: 786
€27,99 €23,33 bez DPH €14 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Položka bola vypredaná…

Puller MAXI je jedinečná výcviková pomôcka veľké silné psy a pre psy typu bull, ktorej jedinečnosť spočíva v tom, že je schopná poskytnúť potrebné cvičenie pre všetky skupiny psích svalov. Len tri jednoduché cvičenia počas 20 minút sú porovnateľné s 5 km intenzívneho behu, alebo dvoma hodiny tréningu s inštruktorom. Väčšina problémov (agresivita, deštrukčné správanie, chorobnosť, neposlušnosť, obezita..), ktorým čelia majitelia psa, je totiž spôsobených hlavne z jedného dôvodu - nedostatku fyzickej a psycho-emocionálne záťaže. Budete prekvapení, ako rýchlo po začatí pravidelného cvičenia s Pullerom, problémy spojené s vašim psom zmiznú. Okrem toho budú tieto cvičenia rozvíjať všetky svalové skupiny psa, a pes rýchlo získa formu a bude vyzerať jednoducho perfektne.

Set dvoch kruhov pre psov od 25kg - 50kg.

  • Priemer: 29 cm
  • Hrúbka: 7 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Významný a zásadný rozdiel Pullera od iných výcvikových pomôcok pre psy, je to, že je to pár predmetov. Tento prístup umožňuje vykonávať výcvik oveľa intenzívnejšie a v kratšom časovom intervale zabezpečí  požadovanú úroveň zaťaženia psa. Paralelná práca s dvoma krúžkami tiež umožňuje majiteľovi udržiavať neustály kontakt s domácim miláčikom. Ak chcete zabezpečiť pohodu a udržanie zdravia vášho domáceho maznáčika v dnešnej hektickej dobe, je PULLER veľmi efektívny. Existujú prípady, kedy sa psy, zvlášť počas zimy, kedy mali menej pohybu, nepríjemne zranili. Prvý jarný piknik môže vyústiť do podvrtnutia alebo vykĺbenia. Ale  ak pravidelne cvičíte svojho psa s Pullerom, nemôžete mať strach z týchto problémov.

PULLR MAXI je jeden hrubý a pevný kruh, ktorý je vhodný pre veľké a silné plemená psov. Má všetky vlastnosti ako ostatné druhy Pullerov (ľahký, pevný, pláva, šetrný voči zhryzu, bez zápachu).

ZÁKLADNÉ ZNAKY:

Ľahká váha: Vďaka svojej jedinečnej ľahkosti PULLER dáva majiteľovi možnosť pracovať so psom dlhý čas bez únavy. Rovnako je toto cvičenie  veľmi jednoduché a pohodlné pre ženy, seniorov a dokonca aj deti.

Bez zranení: PULLER je vyrobený z unikátneho materiálu. Psie zuby jemne vojdu dovnútra bez prepichnutia a hryzenia, takže pes sa nemôže udusiť alebo zraniť úlomkami. Puller sa nedeformuje a nestráca svoje základné vlastnosti po dlhý čas.

Plávanie: Ľahkosť a dobrá viditeľnosť  Pulleru vo vode umožňuje pracovať s ním nielen na zemi, ale aj vo vode, čím je tréning so psom ešte pestrejší. Úlohou Pulleru je, aby komunikácia so psom bola príjemná.

Bez zápachu: Nenasýtenosť cudzími pachmi výcvikovej pomôcky je veľmi dôležitá pre výcvik psa, pretože ho to nerozptyľuje. Na rozdiel od málo kvalitných produktov pre psov, PULLER nezanecháva na rukách majiteľa podivný zápach po použití.

Vhodný pre plemená: Cane corso, Pitbull teriríér, Stafordšírsky teriér, Mastiff, Bullmastif, Americký bandog, Bulldog, Argentínska doga, Boerboel, Beauceron, Brazílska fila, Veľký bradáč, Írsky vlkodav, Kaukazský ovčiak, Rodézsky ridgeback, Rotvajler...

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DC Avatar autora | 29.1.2022
Je super nas peso na nim beha ako divy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: