Puzzle pack

Kód: 3297/S 3297/M 3297/L Zvoľte variant
€14,30 €15,90 €22,20 od €14,30 €11,92 bez DPH €13,25 bez DPH €18,50 bez DPH od €11,92 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - 27.6.2024 Zvoľte variant

Obsah: Puzzle pack je sada dvoch základných druhov hračiek K9 Connectables, ktoré vášho psíka zaujmú a zabavia na dlhé chvíle.

Veľkosť: S, M, L

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzzle pack je sada dvoch základných druhov hračiek K9 Connectables, ktoré vášho psíka zaujmú a zabavia na dlhé chvíle. Majú mnoho možností využitia a môžete ich kombinovať so všetkými ďalšími K9 Connectables hračkami. Puzzle pack je ideálna prvá sada, ak ste K9 Connectables ešte neskúšali. Hračky sú ideálne pre jemnejšie psíkov, ktorí nemajú tendencie zničiť aj železnú guľu. Ak máte húževnatejšieho psa, okuknite edíciu PRO, ktorá je vhodnejšia aj pre ničiteľov.

 

Obsahuje tieto hračky:

  • original balónik – okrúhla hračka s dvoma drážkami na použitie s ďalšími K9 Connectables môže fungovať aj sama o sebe ako balónik
  • dentist – hračka so zárezmi, ktorá napomáha čisteniu zubov a je opatrená tromi drážkami pre použitie s ďalšími K9 Connectables

Vlastnosti:

vyrobené z netoxického plastu bez bisfenolu A (BPA)
recyklovateľné
plávajú na vode
vhodné na použitie v mrazničke
vhodné na umývanie v umývačke na hornom poschodí
patentované


Veľkosť:

Malá pre 3 – 10 kg psa

Stredná pre 11-26 kg psa

Veľká pre 27-44 kg psa

Pri výbere veľkosti sa riaďte nielen hmotnosťou vášho psa, ale aj jeho tendenciou ničiť hračky a silou stlačenia. Pokiaľ máte húževnatejšie plemeno alebo psieho ničiteľa a váš pes je niekde na hranici hmotnostnej kategórie, vezmite skôr väčšiu hračku.
Na kombinovanie medzi sebou sa dajú využiť iba hračky rovnakej veľkostnej kategórie, tzn. nemožno kombinovať napr. medium prísavku s large starter packom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: