Tuff Stuffer

Kód: 3309/S 3309/M 3309/L Zvoľte variant
€13,10 €15,10 €18,10 od €13,10 €10,92 bez DPH €12,58 bez DPH €15,08 bez DPH od €10,92 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: Tuff Stuffer je ideálna voľba pre tých, ktorí majú doma psíka ničiteľa, ktorému obvykle žiadna interaktívna hračka nevydrží príliš dlho.

Veľkosť: S, M, L

Detailné informácie

Podrobný popis

Tuff Stuffer je ideálna voľba pre tých, ktorí majú doma psíka ničiteľa, ktorému obvykle žiadna interaktívna hračka nevydrží príliš dlho. Tuff Stuffer je vyrobený z extra odolného prírodného kaučuku a pestovatelia si s ním môžu užiť veľa zábavy v mnohých rôznych podobách.

Do Tuff Stuffera sa zmestí veľa maškrty alebo granúl, naplniť ho ale môžete aj mäsom alebo inou dobrotou. Oba otvorené konce potom pre ešte väčšiu zábavu môžete zašpuntovat inou hračkou K9 Connectables® v rovnakej veľkosti. Psík potom bude musieť prísť na to, ako špunt dostať preč a až potom si užije mlsky vo vnútri. Ideálne sa hodí napríklad pre kombináciu s Yes Bone a má tri drážky, vďaka ktorým môžete zvoliť tri obtiažnosti pripevnenia ďalšej hračky.

K9 Connectables® využívajú prirodzené inštinkty našich psov, sú skvelým obohatením každodenných aktivít, zábavou pre psíkov v pokojnom režime i mentálnou stimuláciou, ktorá psa unaví často oveľa viac, než obyčajné behanie za tenisákom do zblbnutia.

Rovnako ako ostatné hračky z radu PRO, je aj valec vhodný pre silnejších psov, ktorí potrebujú naozaj odolnú hračku. Vždy ale myslite na to, že žiadna hračka nie je pre 100% psov nezničiteľná, psa majte pri hre pod dozorom a až maškrty všetky vydoluje, hračku upracte zase nabudúce.

 VLASTNOSTI:
vyrobený z netoxického plastu bez bisfenolu A (BPA)
recyklovateľný
vhodný na použitie v mrazničke
vhodný na umývanie v umývačke na hornom poschodí
patentované


VEĽKOSŤ:


Malá pre 3 – 10 kg psa

Stredná pre 11-26 kg psa

Veľká pre 27-44 kg psa

Pri výbere veľkosti sa riaďte nielen hmotnosťou vášho psa, ale aj jeho tendenciou ničiť hračky a silou stlačenia. Pokiaľ máte húževnatejšie plemeno alebo psieho ničiteľa a váš pes je niekde na hranici hmotnostnej kategórie, vezmite skôr väčšiu hračku.
Na kombinovanie medzi sebou sa dajú využiť iba hračky rovnakej veľkostnej kategórie, tzn. nemožno kombinovať napr. medium prísavku s large starter packom.

Naše tipy

  • Edícia K9 Connectables® PRO je určená pre húževnatejšie psy a ničiteľa, takže ju vrelo odporúčame aj pre psíkov, ktorým väčšina hračiek obvykle nevydrží. Napriek tomu ale dbajte na bezpečnosť svojho psa, hračku mu dávajte pod dozorom a pokiaľ by sa mu ju náhodou podarilo začať rozoberať na kúsky, odoberte ju. Z našich skúseností vydrží Tuff Stuffer aj nálet amstaffa, ale ak vám niekto tvrdí, že existuje hračka, ktorá je v 100% prípadov pre 100% psov neprekonateľná a nezničiteľná, tak kecá Myslite na to, že K9 Connectables sú vymyslené ako , akonáhle pes dobroty z hračky vyberie, odporúčame ju schovať a dať zase naplnenú pri ďalšej hre. Pokiaľ hľadáte hračku na intenzívne dlhodobé žuvanie a trhanie, zvoľte radšej parožie a pod.

  • Ak psíka kŕmite barfom, skúste hračky naplniť mletým mäsom a ozvláštniť napríklad sušenou maškrtou, ktorú do mäsa zapichnete a spoločne zamrazíte. Hra tak bude ešte zaujímavejšia a dlhšia.

 

 

S ČÍM HO KOMBINOVAŤ:


Tuff Stuffer môžete kombinovať aj s ďalšími hračkami K9 Connectables®, ak máte ničiteľa, ideálne vyberajte ďalšie hračky s označením PRO, napríklad Tuff toothie, ktoré sú priamo určené pre psíkov, ktorí sa s tým jednoducho nepárajú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: