Kačka s rybou maxi

Kód: 1620/300 1620/600 Zvoľte variant
€5,60 €9,40 od €5,60 €4,67 bez DPH €7,83 bez DPH od €4,67 bez DPH €1,87 / 100 g €1,57 / 100 g
Skladom (6 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024 18.7.2024 Zvoľte variant

Obsah: Varený pamlsok pre psy s kačacím a hovädzím mäsom, čerstvým lososom. Guličky vhodné pre časté odmeňovánie pri intenzívnom výcviku psa.

Priemer: 16 mm

Váha balenia: 300g, 600g

Detailné informácie

Podrobný popis

Výcvikový pamlsok pre psy "kačka a ryba"

Zloženie: Výberová jednodruhová kačacia múčka, výberová lososová múčka, surové rybie mäso z tresky, hovädzia múčka, hovädzie lojové škvarky. Hydrolyzovaná tekutá hydinová pečeň (nespôsobujú alergiu), prírodný vločkovaný hovädzí kolagén, pšeničné klíčky, sušené vajcia, extrudovaná pohánka a ryža, sušená jablčná dreň, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, morská. Neobsahuje hydinové mäso!Zloženie: Výberová jednodruhová kačacia múčka, výberová lososová múčka, surové rybie mäso z tresky, hovädzia múčka, hovädzie lojové škvarky. Hydrolyzovaná tekutá hydinová pečeň ( nespôsobujú alergiu ), prírodný vločkovaný hovädzí kolagén, pšeničné klíčky, sušené vajcia, extrudovaná pohánka a ryža, sušená jablčná dreň, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, morská riasa kelpa. Neobsahuje hydinové mäso!

Obsah prirodzených živín na 1 kg krmiva: Bielkoviny (NL) - 32%, Tuk - 19%, Vláknina - 4%, Škrob 10%, Cukor 2%, NaCl 0,6%.
Energetická hodnota: 15,10 MJ / kg

Charakteristika: Maškrta pre psov Kačka s rybou je varená mäsová zmes, na základe kačacieho a rybieho mäsa, tvarovaná do guličiek s priemerom 16 mm. Zmes obsahuje cez 80% živočíšnych produktov, zvyšok sú tepelne upravené rastlinné a zeleninové suroviny. Takže veľa mäsa a málo škrobu, ktorý pes nie príliš dobre trávi. Maškrta má tmavo hnedo-červenú farbu a prirodzenú, jemnú, mäsitú vôňu po surovinách. Je to ideálna veľkosť maškrty pre veľké psy, aby vôbec vedeli, že majú niečo v papuli. Túto veľkosť ale rozhryzú aj stredné plemená psov.Tento výrobok neprifarbujeme a nearomatizujeme! Má preto prirodzenú farbu a vôňu po použitých surovinách. Výrobok má tuhšiu, gumovitú konzistenciu.

Použitie: Výrobok používajte iba ako maškrtu, či odmenu pre psa. Nejde o klasické krmivo, ale chuťovo atraktívny doplnok, určený ako odmena pri výcviku, alebo len na občasné prilepšenie. Preto ho nepoužívajte namiesto krmiva na zasýtenie psa, ale len priebežne k jeho odmene za podarený výkon... Dennú dávku pre výcvik, však nie je potrebné obmedzovať, ak je rozčlenená do dlhšieho časového obdobia. Použite toľko guličiek, koľko je potrebné na odmenu psa.
Pokiaľ sa pes nedopatrením dostane k maškrte sám a zožerie ho väčšie množstvo, nič sa nedeje! Sú to prírodné suroviny, ktoré ani pri veľkom, jednorazovom príjme organizmus psa nijako nepoškodia!

Skladovanie a spotreba: Dobu spotreby odporúčam pre zachovanie chuťovej hodnoty ideálne do 3 mesiacov od dátumu nákupu, pri uchovávaní v chlade a tme do max. 18 °C. Pri teplote do 10 °C spotrebujte max. do 6 mesiacov. Majte guličky vždy dobre uzavreté, sú veľmi aromatické.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: