MRAZENÉ MÄSO BARF, BARF KRMIVÁ A PRÍLOHY K BARFU, Strana 48

Najpredávanejšie

Jednodenné kuriatka
Skladom (9 ks)
Kód: 1887/0-5
 
od €3,49
(od €2,84 bez DPH)
 
€0,80
(€0,65 bez DPH)
Korytkačka plnená mäsom
Skladom (>10 ks)
Kód: 10495
 
€0,70
(€0,57 bez DPH)

Radenie produktov

1225 položiek celkom

Výpis produktov

gestoomd rund kip
€3,69 bez DPH
€4,54
Jednotková cena: €0,76 / 100 ks

Obsah: 57% kuracie mäso, 21% hovädzie mäso, 15% hnedá ryža, 3% zelenina, 2% ovocie. Veľkosť balenia: 600g

Kód: 10312
FOTO PRIPRAVUJEME
€3,70 bez DPH
€4,55
Jednotková cena: €0,46 / 100 g

Obsah:80 % bravčová svalovina, 20 % tuk. Jemne mleté. Produkt môže obsahovať 1-2 % jemne mletých kostí. Veľkosť balenia: 1kg

Kód: 10223
morčací slabinový orez
od €3,70 bez DPH
od €4,55
Jednotková cena: od €0,36 / 100 g

Morčací slabinový orez je 100 % prírodná mäsová surovina z morčacej svaloviny s prirodzeným podielom kože (cca 15–20 %). Mäso má vyšší obsah tuku, vďaka čomu je šťavnatejšie a...

Kód: 11741/1KG
BOHEMIA Jeleň
BOHEMIA Jeleň
Skladom (4 ks)
€3,71 bez DPH
€4,56
Jednotková cena: €0,91 / 10 g

Obsah: Sušená chrumkavá svalovina z jeleňa z českých oborových chovov. Váha balenia: 50g

Kód: 7308
eb8f8757 a7e2 41df 9318 0d1e9ce3ae4d
KIVO Kačací komplet guličky
Dostupné do týždňa
€3,71 bez DPH
€4,56
Jednotková cena: €0,91 / 100 g

Obsah: 65 % svalovina: kačacie mäso 20 %, vnútornosti: kačacie srdce, kačacia pečeň 15 %, kosť: kačacia Veľkosť balenia: 500g

Kód: 11547
vyr 3137 Fidelis sklo vepr
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena: €1,15 / 100 g

Obsah: 70 % varené bravčové (z toho 80 % bravčové mäso, 20 % bravčové vnútornosti: srdce, obličky, žalúdok, pečeň), 10 % pohánka, 7 % tekvica, 5 % fenikel, 2 % ľanový...

Kód: 10876
Hovädzí a morčací mix
Hovädzí a morčací mix s držkami
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
Dostupné do týždňa
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena: €0,46 / 100 g

Obsah: 30% hovädzí orez, 30% hovädzie pľúca, 30% morčací skelet, 10% hovädzie držky Váha balenia: 1kg

Kód: 1017
býkovec
Hovädzí býkovec (MZ)
Dostupné do týždňa
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena: €0,46 / 100 g

Obsah: Hovädzí býkovec sekaný Váha balenia: 1kg

Kód: 1872
hovädzí fitness mix
Hovädzí fitness mix
Dostupné do týždňa
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena: €0,46 / 100 g

Obsah: 40% hovädzí orez, 40% hovädzie pľúca, 20% sezónna zelenina Váha balenia: 1 kg

Kód: 1368
FOTO PRIPRAVUJEME
Hovädzie zadné
Dostupné do týždňa
€3,74 bez DPH
€4,60

Obsah: Hovädzia zadná svalovina Váha balenia: 1kg

Kód: 1962
FOTO PRIPRAVUJEME
Kačací mäsitý skelet (UDK)
Dostupné do týždňa
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena: €4,60 / 1 ks

Obsah: Kačacie skelety Veľkosť balenia: 1kg

Kód: 8376
Kačka komplet
Kačka komplet Alaska
Dostupné do týždňa
od €3,74 bez DPH
od €4,60
Jednotková cena: od €0,96 / 100 g

Obsah balenia:  85 % kačica: mäsité chrbty (30 %), krky (20 %), srdce (20 %), mäso (10 %), pečeň (5 %), 15 % zeleninová zmes: mrkva (5 %), špenát (5 %), karfiol (5 %)....

Kód: 2754/400

Ovládacie prvky výpisu

1225 položiek celkom