Sušené jahňacie rebro

Kód: 9193
Novinka
Značka: Lico nature
€0,60 €0,50 bez DPH €0,60 / 1 ks
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah: Sušené jahňacie rebro

Veľkosť balenia: 1ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľký tvrdý snack, sušený na vzduchu.
Sušené jahňacie rebrá sú pre psa tvrdým snackom. Vhodné najmä pre alergikov a psov citlivých na výživu. Celé jahňacie rebrá sú absolútnou nevyhnutnosťou pre všetkých fanúšikov občerstvenia! Tvrdé jahňacie rebro bude musieť Váš štvornohý priateľ dlho prežúvať.
Počas jedenia tejto prírodnej maškrty sa mu vyčistia a posilnia zuby. Intenzívny zážitok z žuvania tiež zamestná Vášho psa fyzicky aj psychicky a urobí ho šťastným a vyrovnaným.
Vďaka vysokému podielu kostí a chrupaviek poskytuje táto maškrta pre psa veľa vápnika a podporuje tak zdravie Vášho štvornohého priateľa.

Upozorňujeme, že toto je občerstvenie a nie kompletné jedlo.

Odporúčame byť vždy prítomní pri kŕmení prírodnými produktmi na žuvanie, pretože v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k trieskam. Okamžite odstráňte malé kúsky kostí.
Neodporúča sa pre psov s tráviacimi problémami.
Kosti vždy prispôsobte sile hryzenia Vášho psa tak, aby nemohol úplne hrýzť tvrdé kosti. Za prípadné zranenia nemôžeme prevziať zodpovednosť.

ZLOŽENIE:

100% jahňacie rebro.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 3,8%, surový popol 5,4%, surový tuk 60,6%, surový proteín 32%, hrubá vláknina 1,5%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: