Sušené konské rebro

Kód: 9190
Novinka
Značka: Lico nature
€0,70 €0,58 bez DPH €0,70 / 1 ks
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah balenia: Sušené konské rebro bez mäsa

Veľkosť balenia: 1ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvrdá maškrta, sušená na vzduchu.

Sušené konské rebro bez mäsa - tvrdá suchá maškrta zo živočíšneho druhu koňa, preto je vhodná najmä pre alergikov a psov s citlivou stravou. Táto jemne na vzduchu sušená prírodná maškrta sľubuje dlhotrvajúcu zábavu pri žuvaní pre Vášho štvornohého priateľa. Konské maškrty sú obzvlášť dobre tolerované. Samozrejme, tieto robustné konské kosti sú vyrábané bez pridania umelých/syntetických prísad ! Vďaka vysokému podielu kostí a chrupaviek poskytuje táto maškrta pre psa veľa vápnika a podporuje tak zdravie Vášho štvornohého priateľa.

Upozorňujeme, že toto je občerstvenie a nie kompletné jedlo.

Odporúčame byť vždy prítomní pri kŕmení prírodnými produktmi na žuvanie, pretože v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k trieskam. Okamžite odstráňte malé kúsky kostí.

Neodporúča sa pre psov s tráviacimi problémami.

Kosti vždy prispôsobte sile hryzenia Vášho psa tak, aby nemohol úplne hrýzť tvrdé kosti. Za prípadné zranenia nemôžeme prevziať zodpovednosť.

ZLOŽENIE:

100% konské rebro.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 7,94%, surový popol 45,24%, surový tuk 15%, surový proteín 31,7%, hrubá vláknina 0,5%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: