Pečené hovädzie B

Kód: 7428/800 7428/2KG Zvoľte variant
€7,99 €19,99 od €7,99 €6,66 bez DPH €16,66 bez DPH od €6,66 bez DPH
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Kompletné pečené krmivo pre psy všetkých plemien. Receptúry B obsahujú vyváženejšie pomery bielkovín, tukov, vitamínov, minerálov s vyšším obsahom ovocia, zeleniny a regulovaným obsahom energetickej hodnoty pre stabilný vývoj a váhu Vášho psíka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre koho je vhodná B receptúra:

Receptúra ​​je vhodná pre šteňatá plemien, ktoré budú mať v dospelosti medzi 25-45kg. Pre dospelých psov všetkých plemien v bežnej aktivite a pre seniorov všetkých plemien v mierne zvýšenej aktivite.

Zloženie: Hovädzie mäso 40%, celozrnná špaldová múka (lisovaná za studena), celé sušené vajcia (kategória kvality A), celozrnná jačmenná múka (lisovaná za studena), repkový olej s maslovou arómou (lisovaný za studena), hovädzia pečeň sušená, zelenina a ovocie (mrkva, repa, zeler, brokolica, petržlen, pastynák, jablká, hrušky, tekvica, karfiol, kapusta), zver (drvené parožie jeleňa európskeho), hovädzie vývar, kozie mlieko, rozmarín, tymián, saturejka. Všetky ingrediencie spĺňajú tzv. CLEAN LABEL

V čom sú krmivá BOHEMIA iné, než ostatné krmivá. Tu sú 3 hlavné rozdiely:

1) Ako je krmivo vyrobené
2) Z čoho je krmivo vyrobené
3) Prepracovaný výživový plán u ktorého je hlavným zmyslom pestrosť stravy

Ako je krmivo vyrobené:
krmivo je pečené a následne sušené 12 hodín. Pozvoľné sušenie horúcim vzduchom je najstarší, najšetrnejší a najprirodzenejší spôsob uchovania potravín, ktorý nám zachová nutričné ​​benefity, trvanlivosť a prirodzenú vôňu. Nepridávame žiadne syntetické doplnky.

Z čoho je krmivo vyrobené:
Všetky ingrediencie si sami vykupujeme či už priamo z bitúnku alebo už sušené od dodávateľov a ďalej si ich sami spracovávame a miešame do konečného produktu. Ponúkame pestrú stravu pre psov z ingrediencií bohatých natoľko, aby sme nemuseli pridávať žiadne syntetické aditíva v akejkoľvek podobe.

Prepracovaný výživový plán:
Vytvorili sme jeden z najprepracovanejších výživových plánov, ktorý zahŕňa kompletnú stravu, prílohy, konzervy, vývary a maškrty. V kompletných receptúrach nájdete pestrosť nielen v živočíšnej, ale aj rastlinnej časti v každej fáze života Vášho psa. Kompletnou stravou sa nám prelína doplnková strava v podobe pestrých príloh k našim mäsovým konzervám, či kusu čerstvého mäsa, ktorý si zakúpite napríklad u Vášho mäsiara. Stravu podlejete našimi silnými vývarmi a nakoniec excelentnou dentálnou bez lepkovej sucháre na čistenie chrupu, či poctivo sušené mäso z najlepších častí zvieraťa, ako napríklad stehno, prsia, chrbát. Tento typ maškrty je nielen odmenou, ale najmä tým najzdravším doplnkom výživy v podobe tých najkvalitnejších bielkovín a esenciálnych aminokyselín, ktoré sú základným stavebným kameňom Vášho psa a sú súčasťou takmer všetkého v jeho organizme.

Odporúčané dávkovanie pre šteňatá
Od 8-10 týždňov, odporúčame pozvoľna pridávať stravu BOHEMIA do jedálnička. Po 8 týždňoch je odporúčané denné dávkovanie 2-3% z celkovej aktuálnej hmotnosti šteňaťa.

Odporúčané dávkovanie pre dospelé psy
Od 12 mesiacov odporúčame 1 – 2% z aktuálnej váhy psa.

Odporúčané dávkovanie pre seniorov
Od 8 rokov odporúčame 1% z aktuálnej váhy pasa

Vždy je potrebné psa sledovať, reagovať a optimalizovať dávku podľa jeho aktuálnej váhy. V prípade, že Váš psík bude chudnú, tak dennú dávku zvýšiť a keď bude v nadváhe, tak naopak znížiť.

Ako podávať
Krmivo podávajte suché, či zaliate horúcou vodou, či naším vývarom 0,5 - 1 cm nad úroveň krmiva a nechajte niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť. Aj keď sa už jedná o kompletné krmivo, môžete primiešať aj ďalšie mäso z konzervy Bohemia alebo iné ingrediencie podľa chuti.

Receptúra ​​spĺňa nutričné ​​hodnoty
Receptúra ​​Bohemia Pet Food je formulovaná podľa odporúčania európskeho úradu FEDIAF. Výroba je schválená Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym (UKZUZ) a Štátnou veterinárnou správou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: