Sušený BARF - Hovädzie a bravčové B

Kód: 2262/800
€7,99 €6,66 bez DPH €1 / 100 g
Dostupné do týždňa
Variant

Negranulovaná, miešaná rýdzo česká receptúra ​​pre šteňatá, dospelých a starších jedincov. Receptúry B obsahujú vyváženejšie pomery bielkovín, tukov, vitamínov, minerálov s vyšším obsahom ovocia, zeleniny a regulovaným obsahom energetickej hodnoty pre stabilný vývoj a váhu Vášho psíka.

Váha balenia: 800g, 2kg, 5kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre koho je vhodná B receptúra:

Receptúra ​​je vhodná pre šteňatá plemien, ktoré budú mať v dospelosti medzi 25-45kg. Pre dospelých psov všetkých plemien v bežnej aktivite a pre seniorov všetkých plemien v mierne zvýšenej aktivite.

Zloženie:

Hovädzie (stehná, ohryzok, vemeno, pľúca, srdce, pečeň, býčie žľazy, jazyk, držky, hrtan, ňufák), špalda, bravčové (rebrá, pečeň, lopatky, pľúca, srdce, hrtany, stehno), ovocie a zelenina (jablká , hrušky, mrkva, kapusta, zeler, kel, brokolica, tekvica, repa, zelený hrášok mladý, špenát, petržlen, maliny, jahody, ríbezle, černice, čučoriedky), jačmeň, semená a orechy (ľanové, slnečnicové, sezamové, podzemnica olejná, pestrec mariánsky), celé sušené vajcia, sušené kozie mlieko, drvené parožie jeleňa európskeho, pivovarské kvasnice (odhorčené), bylinky (bazalka, oregano, tymián, saturejka, šalvia, fenikel, škorica, majoránka).

V čom sú krmivá BOHEMIA iné, než ostatné krmivá. Tu sú 3 hlavné rozdiely:

1) Ako je krmivo vyrobené
2) Z čoho je krmivo vyrobené
3) Prepracovaný výživový plán u ktorého je hlavným zmyslom pestrosť stravy

Ako je krmivo vyrobené:
krmivo je miešané, nie granulované. Ingrediencie sú sušené horúcim vzduchom, či mrazom. Pozvoľné sušenie horúcim vzduchom je najstarší, najšetrnejší a najprirodzenejší spôsob uchovania potravín, ktorý nám zachová nutričné ​​benefity, trvanlivosť a prirodzenú vôňu. Nepridávame žiadne syntetické doplnky.

Z čoho je krmivo vyrobené:
Všetky ingrediencie si sami vykupujeme či už priamo z bitúnku alebo už sušené od dodávateľov a ďalej si ich sami spracovávame a miešame do konečného produktu. Poznáme každú ingredienciu v zložení a tiež ju presne definujeme, ako napríklad: srdiečko, pečeň, rebierka, pľúca atď... Ponúkame pestrú stravu pre psov z ingrediencií bohatých natoľko, aby sme nemuseli pridávať žiadne syntetické aditíva v akejkoľvek podobe.

Prepracovaný výživový plán:
Vytvorili sme jeden z najprepracovanejších výživových plánov, ktorý zahŕňa kompletnú stravu, prílohy, konzervy a maškrty. V kompletných receptúrach nájdete pestrosť nielen v živočíšnej, ale aj rastlinnej časti v každej fáze života Vášho psa. Kompletnou stravou sa nám prelína doplnková strava v podobe pestrých príloh k našim mäsovým konzervám, či kusu čerstvého mäsa, ktorý si zakúpite napríklad u Vášho mäsiara. Nakoniec excelentné sušené maškrty z najlepších častí zvieraťa, ktoré sa opäť nebojíme pomenovať, stehno, prsia, chrbát a pod. Tento typ maškrty je nielen odmenou, ale najmä tým najzdravším doplnkom výživy v podobe tých najkvalitnejších bielkovín a esenciálnych aminokyselín, ktoré sú základným stavebným psa a sú súčasťou takmer všetkého v jeho organizme.

Odporúčané dávkovanie pre šteňatá
Od 8-10 týždňov, odporúčame pozvoľna pridávať stravu BOHEMIA do jedálnička. Po 8 týždňoch je odporúčané denné dávkovanie 2% z celkovej aktuálnej hmotnosti šteňaťa.

Odporúčané dávkovanie pre dospelé psy
Od 12 mesiacov odporúčame 1 – 2% z aktuálnej váhy psa.

Odporúčané dávkovanie pre seniorov
Od 8 rokov odporúčame 1% z aktuálnej váhy pasa

Vždy je potrebné psa sledovať, reagovať a optimalizovať dávku podľa jeho aktuálnej váhy. V prípade, že Váš psík bude chudnú, tak dennú dávku zvýšiť a keď bude v nadváhe, tak naopak znížiť.

Ako podávať
Krmivo zalejte horúcou vodou 0,5 - 1 cm nad úroveň zmesi a nechajte niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť. Aj keď sa už jedná o kompletné krmivo, môžete primiešať aj ďalšie mäso z konzervy Bohemia alebo iné ingrediencie podľa chuti.

Receptúra ​​spĺňa nutričné ​​hodnoty
Receptúra ​​Bohemia Pet Food je formulovaná podľa odporúčania európskeho úradu FEDIAF. Výroba je schválená Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym (UKZUZ) a Štátnou veterinárnou správou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: