Brav a kura kompletka

Kód: 744
€4,60 €3,83 bez DPH €0,46 / 100 g
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Obsah: 40% bravčová svalovina, 20% kuracia kosť, 20% zelenina, 10% ovocie, 10% bravčové pľúca.
Hrubomleté, 1 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bravčové mäso je v našich končinách veľmi obľúbené a to nie len vďaka dobrej dostupnosti, ale aj pre jeho vlastnosti. V porovnaní s hovädzinou je bravčovina tučnejšia a má vyššiu energetickú hodnotu. Aj keď v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa je bravčové o čosi chudobnejšie na vitamíny a minerály, obsahuje dostatočné množstvo vitamínov skupiny B a minerálov - zinok, horčík a draslík. Bielkoviny v bravčovine sú ťažšie stráviteľné, ako napr. v hydine alebo rybách. Veľkým plusom bravčoviny je však vyšší podiel tuku, ktorý dodává telu potrebnú energiu a zvyšuje vstrebateľnosť vitamínu A, ktorý sa nachádza napr. v mrkvi. 

Kuracie kosti sú bohatým zdrojom vápnika, kolagénu a množstva energie v podobe tukov. Konzumácia kuracích kostí psíkom priamo vplýva na vitalitu kĺbov, regeneráciu svalov, zdravie kože a srsti. 

Pridaná zelenina má priaznivé účinky na trávenie. 

Vhodné pre: 
Komplet je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Do jedálnička môžeme zaradiť 1x alebo 2x týždenne. Vďaka obsahu kvalitných proteínov je vhodný pre psích športovcov a rastúce zvieratá. Komplet je tiež vhodný pro staršie psy s pohybovými problémami.

Nevhodné alebo menej vhodné pre:
Komplet nie je vhodný pre psov s ochorením pečene, ľadvín alebo slinivky.

Balenie:
Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou plochého PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť.. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotová mlska
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: