Menu brav a králik

Kód: 2001
€6,70 €5,58 bez DPH €0,67 / 100 g
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Obsah:40% bravčový orez, 20% králičie kosti, 20% králičie vnútornosti, 20% zelenina (mrkva a čínska kapusta)

Váha balenia: 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Bravčové mäso je v našich končinách veľmi obľúbené a to nie len vďaka dobrej dostupnosti, ale aj pre jeho vlastnosti. V porovnaní s hovädzinou je bravčovina tučnejšia a má vyššiu energetickú hodnotu. Aj keď v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa je bravčové o čosi chudobnejšie na vitamíny a minerály, obsahuje dostatočné množstvo vitamínov skupiny B a minerálov - zinok, horčík a draslík. Bielkoviny v bravčovine sú ťažšie stráviteľné, ako napr. v hydine alebo rybách. Veľkým plusom bravčoviny je však vyšší podiel tuku, ktorý dodává telu potrebnú energiu a zvyšuje vstrebateľnosť vitamínu A, ktorý sa nachádza napr. v mrkvi. 
Bravčové pľúca obsahujú veľké množstvo kvalitných proteínov a kolagénu. Veľmi vhodná vnútornosť pre psy na diéte, pri nadváhe a pri zníženej aktivite. Skvele sa hodia na výrobu domácich sušených pamlskov.
Králičie mäso obsahuje len veľmi malé množstvo tuku, a to ešte veľmi kvalitného. Mäso je tak vhodné do diéty pre obéznych psov, pretože okrem toho má aj nízky obsah cholesterolu. Králičie mäso obsahuje len veľmi malé množstvo tuku, a to ešte veľmi kvalitného. Mäso je tak vhodné do diéty pre obéznych psov, pretože okrem toho má aj nízky obsah cholesterolu a psom veľmi chutí!Králičie mäso je bohaté najmä na vitamíny B, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu a nervového systému. Z minerálov sú zastúpené prvky ako zinok, horčík, draslík, síra alebo fosfor.

Pridaná zelenina má priaznivé účinky na trávenie. 
Hotové mlsky sú skvelé v tom, že už k nim netreba nič pridávť. Stačí len nasypať do misky a nechať rozmraziť.

Vhodné pre: 
Komplet je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Do jedálnička môžeme zaradiť 1x alebo 2x týždenne. Vďaka obsahu kvalitných proteínov je vhodný pre psích športovcov a rastúce zvieratá. Komplet je tiež vhodný pro staršie psy s pohybovými problémami.

Nevhodné alebo menej vhodné pre:
Komplet nie je vhodný pre psov s ochorením pečene, ľadvín alebo slinivky.

Balenie:
Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou plochého PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť.. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotovky s bravčovým mäsom
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: