Brav a morka komplet

Kód: 2172
€4,40 €3,67 bez DPH €4,40 / 1 kg
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Obsah: bravčová svalovina, morčacia svalovina, morčacie kosti, bravčové pľúca, mrkva, zeler

Váha balenia: 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Bravčové mäso je v našich končinách veľmi obľúbené a to nie len vďaka dobrej dostupnosti, ale aj pre jeho vlastnosti. V porovnaní s hovädzinou je bravčovina tučnejšia a má vyššiu energetickú hodnotu. Aj keď v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa je bravčové o čosi chudobnejšie na vitamíny a minerály, obsahuje dostatočné množstvo vitamínov skupiny B a minerálov - zinok, horčík a draslík. Bielkoviny v bravčovine sú ťažšie stráviteľné, ako napr. v hydine alebo rybách. Veľkým plusom bravčoviny je však vyšší podiel tuku, ktorý dodává telu potrebnú energiu a zvyšuje vstrebateľnosť vitamínu A, ktorý sa nachádza napr. v mrkvi. 


Morčacie mäso patrí medzi najväčšie zdroje kvalitných bielkovín. Obsahuje viac kyseliny linolovej, čo je jedna z esenciálnych nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie dobrého stavu tepien a prispievajú k zníženiu hladiny cholesterolu v krvi. Morčacie mäso tiež obsahuje dôležité vitamíny typu B a aj väčšie množstvo minerálov, napr. železo, vápnik, selén a zinok. Zvýšené množstvo železa podporuje tvorbu krvi a fungovanie červených krviniek.
Morčacie kosti sú bohatým zdrojom vápnika, kolagénu a množstva energie v podobe tukov. Konzumácia morčacích kostí psíkom priamo vplýva na vitalitu kĺbov, regeneráciu svalov, zdravie kože a srsti. 

Pridaná zelenina má priaznivé účinky na trávenie. 

Vhodné pre: 
Komplet je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Do jedálnička môžeme zaradiť 1x alebo 2x týždenne. Vďaka obsahu kvalitných proteínov je vhodný pre psích športovcov a rastúce zvieratá. Komplet je tiež vhodný pro staršie psy s pohybovými problémami.

Nevhodné alebo menej vhodné pre:
Komplet nie je vhodný pre psov s ochorením pečene, ľadvín alebo slinivky.

Balenie:
Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou plochého PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť.. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotová mlska
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: