Bravčové plece sekané

Kód: 6882
€4,20 €3,50 bez DPH
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah: 100% bravčová svalovina z pleca - sekaná

Váha balenia: 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Bravčové mäso je v našich končinách veľmi obľúbené a to nie len vďaka dobrej dostupnosti, ale aj pre jeho vlastnosti. V porovnaní s hovädzinou je bravčovina tučnejšia a má vyššiu energetickú hodnotu. Aj keď v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa je bravčové o čosi chudobnejšie na vitamíny a minerály, obsahuje dostatočné množstvo vitamínov skupiny B a minerálov - zinok, horčík a draslík. Bielkoviny v bravčovine sú ťažšie stráviteľné, ako napr. v hydine alebo rybách. Veľkým plusom bravčoviny je však vyšší podiel tuku, ktorý dodává telu potrebnú energiu a zvyšuje vstrebateľnosť vitamínu A, ktorý sa nachádza napr. v mrkvi. 

Vhodný pre: Bravčová svalovina je vhodná pre všetky vekové kategórie psov. Začiatočníci môžu bravčovú svalovinu zaradiť do jedálnička na konci druhého týždňa prechodu na surovú stravu. Vďaka vyššiemu obsahu tuku je toto mäso vhodné najmä pre psy, ktoré potrebujú pribrať a tiež pre tých, so zvýšeným výdajom energie (šport alebo celoročne vonku chované psy v zimnom období). Zdravým psom môžeme podávať bravčovinu 1 - 2 x týždenne.

Nevhodné alebo menej vhodné pre: Bravčové mäso je nevhodné pre psov s ochorením pečene, obličiek, slinivky. Nepodávame ho ani pri hnačkách alebo tráviacich problémoch. Vďaka vyššiemu obsahu tuku sa bravčové mäso nepodáva ani psom na redukčnej diéte.

Tento balíček neobsahuje kosti, preto je nutné to zohľadniť pri zostavovaní jedálnička.

Balenie: Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť.. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bravčová svalovina bez kosti mletá
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: