Hovädzie vemeno mleté (BC)

Kód: 1035/1 1035/2 Zvoľte variant
€1,80 €2,65 od €1,80 €1,50 bez DPH €2,21 bez DPH od €1,50 bez DPH €0,45 / 100 g €0,27 / 100 g
Dostupné do týždňa Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant

Obsah: hovädzie vemeno mleté

0,4 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Hovädzie vemeno radíme medzi vnútrnosti, pretože sa nejedná o sval. Špecifické je zložení, pretože vemeno obsahuje pomerne veľa tuku a menej bielkovín. Obsahuje vitamíny skupiny B a vitamín C, taktiež vitamín A. Vitamín A sa v tejto forme výborne vstrebáva, pretože sa jedná o vitamín rozpustný v tuku. Vemeno má priaznivý pomer vápniku a fosforu, ktorý umožňuje kŕmenie vemenom aj u psov s horšou funkciou ľadvín. Z dalších minerálov obsahuje mangánn, zinek, horčík a železo. Krájanie hovädzieho vemena nie je príliš príjemným zážitkom, preto iste oceníte mletú verziu tejto vnútornosti v praktickom balení.

Tento balíček neobsahuje kosti ani svalovinu, čo je nutné zohľadniť pri zostavování jedálníčka. 

Pre koho sa hodí: Balíček sa hodí pre všetkyy vekové kategórie psov. Na doplnenie energie je tento balíček vhodný pre všetky psy s vyššou záťažou - psí športovci, psi žijúci trvalo vonku v zime, kojacie feny a všetky psi, kterí potrebujú pribrať. Hovädzie vemeno je svojím zložením vhodné aj pre psy s horšou funkciou ľadvín - môžeme ho zaradiť do jedálničku 1 x do týždňa. Zdravým psom môžeme podávať tiež 1x za týždeň. 

Pre koho nie je vhodný: Neodporúča sa šteniatkam a začínajúcim BARFerom z dôvodu vyššieho obsahu tuku, čo môže vyvolať hnačku. Ďalej sa neodporúča psom so zlou funkciou pečene alebo slinivky a je nevhodné pri redukčných dietách, či citlivom zažívaní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: