Jahňacie mäso, držky a chrupavky (Baron)

Kód: 1965
€4,99 €4,16 bez DPH €1 / 100 g
Dostupné do týždňa
Položka bola vypredaná…

Obsah:50% jahňacie držky, 50% jehňacie mäso z hrdla

Váha balenia: 500g

Detailné informácie

Podrobný popis

Surové hrubomleté mrazené jahňacie mäso a hodnotné neprané jahňacie držky a chrupavky. Pôvod tohto mäsa je v Nemecku - ide o zvieratá z volného chovu s prirodzenou výživou na pastvinách (tráva, byliny, lúčne kvetiny), v zime seno (sušená lúčna tráva). Toto mäso neobsahuje separát z kostí, rozomleté kože, masokostnú múčku (ani žiadne iné kafilérne produkty). Neobsahuje rastlinné odpady, sóju, pridané tuky, ani žiadne iné lacné plnivá. Zelené držky sú neprané žalúdky, obsahují zbytok natráveniny a tráveniu prospešné baktérie. Mäso z ich obsahom má preto výraznú arómu a môže dochádzať k odchýlkam vo vôni a farbe. Nepríjemný zápach v žiadnom prípade neznamená, že mäso je pokazené - je to prirodzená vlastnosť zelených držiek.

Kŕmne odporúčania: Obsahom svaloviny a receptúrou je toto mäso vhodné pre dlouhodobé kŕmenie bežne aktívnych zvierat. Pri kŕmení týmto mäsom odporúčame pridať kosti.

Analytické zložky a obsahy: Proteín 18%, obsah tuku 8%, vlhkosť 67%, hrubá vláknina 0%, obsah anorganických látok 1%

Balenie: Mäso je hrubo namleté na menšie kúsky veľkosti 1 až 2 cm a vákuovo zabalené po 500 gramoch v dvojitých fóliových vaničkách o rozmere 18 x 16 x 2,5 cm.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jahňacie mäso
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: