Kurací a bravčový komplet bez zeleniny

Kód: 1824/0-4 1824/1 K Zvoľte variant
€2,90 €5,40 od €2,90 €2,42 bez DPH €4,50 bez DPH od €2,42 bez DPH €0,73 / 100 g €0,54 / 100 g
Skladom (5 ks) Dostupné do týždňa Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
31.5.2024 - Zvoľte variant

Obsah:kuracia svalovina, kuracia kosť, bravčový hrtan a pľúca, bravčové srdce

Váha balenia: 0,4kg; 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou zložkou kuracieho a bravčového kompletu bez zeleniny je kuracie mäso a kosti, bravčový hrtan, pľúca a srdce.

Kuracie mäso všeobecne patrí medzi hydinové mäso, je teda ľahko stráviteľné. Obsahuje vysoko kvalitné a dobre využitelné bielkoviny. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam je v strave ľudí, psov a mačiek jednym z najčastejšie používaných druhov mäsa . Priemerný život kuraťa chovaného na mäso je niečo málo cez jeden mesiac, vďaka čomu sú jeho kosti pomerne mäkké a pre psy dobre stráviteľné a využiteľné. Z vitamínov tu nájdeme predovšetkým vitamíny skupiny B, z minerálov fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo. Obsah bielkovín je skôr vyšší a dôležitá je aj ich vysoká kvalita. Výhodou je tiež nízky obsah tukov. Kura je svojou veľkosťou vhodnou súčasťou jedálničku psa, pokiaľ si predstavíme, čím by sa prípadne živil v prírode.

Bravčové srdce je svojou štruktúrou svalovina s výborným aminokyselinovým zložením a vyšším obsahom taurínu, ktorý je dôležitý pre dobrý zrak a nervový systém. Obsahuje aj dôležité minerály ako je draslík, fluór, fosfor, horčík, jód, kobalt, mangán, meď, selén, vápnik, zinok a železo.

Pľúca sú vďaka obsahu vzduchu objemné, ale nedodávajú príliš veľa energie, takže psíka dobre zasýtia.

Hrtany a priedušnice  sú tvorené elastickým chrupavkovitým tkanivom, okolo ktorých sa nachádzajú krátke svalové vlákna. Chrupavky sú zložené predovšetkým z kolagénnych vlákien, ktoré sú prepojené hmotou s obsahom glykosaminoglykánov, chondroitínu a kyseliny hyaluronovej. Chrupavky obsahujú samozrejme aj vápnik, ale v porovnaní s kosťami nižšie množstvo. Kŕmenie chrupavkami je prospešné na stav zubov a núti zviera žuť. V porovnaní s preparátmi na podporu kĺbov, obsahujú bravčové chrupavky všetky živiny potrebné pre zdravé kĺby a chrupavky a to v tej nejlepšie straviteľnej a prirodzenej forme.

Tento balíček obsahuje svalovinu i kosti a nie je nutné k nemu niečo ďalšie pridávať.

Vhodný pre:

Komplet je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Do jedálnička môžeme zaradiť 1x alebo 2x týždenne. Vďaka obsahu kvalitných proteínov je vhodný pre psích športovcov a rastúce zvieratá, bravčový hrtan je navyše zdrojom kolagénu. Komplet je tiež vhodný pro staršie psy s pohybovými problémami.

Pro koho je NEvhodný alebo menej vhodný:

Komplet nie je vhodný pre psov s ochorením pečene, ľadvín alebo slinivky.

Analytické hodnoty:

vlhkosť 64,9%, bielkoviny 28%, sacharidy 0,0 %, tuky 4,7%, vláknina 0,0 %, popol 2,4%

Balenie:

Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou plochého PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť.. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: