Nórsky losos mletý

Kód: 1257/2 1257/1 Zvoľte variant
1 hodnotenie
€3,80 od €3,80 - –45 % až –45 %
E82EE212 16F7 4D5F 99AD FC7945A23FA3
€3,80 od €3,80 - –45 % až –45 % €3,80 €2,10 od €2,10
Skladom (7 ks) Skladom (8 ks) Zvoľte variant
Variant

Obsah: Losos svalovina, kosť, ploutvy

Váha balenia: 1kg

Balenie: Plochý PE/PP obal, cca. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou zložkou je mäso a kosti z lososa, nechýbajú ani plutvičky. Losos patrí medzi klasické ryby, ktoré trávia väčšinu života v mori. Vďaka svojim svkelým vlastnostiam sa v ľudskej, ale aj psej strave odporúča zaraďovať mäso rýb do jedálničku aspoň raz za týždeň.. Lososa radíme medzi tučnejšie ryby, vďaka čomu dodá telu nie len kvalitné bielkoviny, ale aj omega 3 nenasýtené mastné kyseliny a iné tuky v dostatečnom množstve. Vďaka obsahu tuku sa dobre využijú aj v mäse obsiahnuténé vitamíny rozpustné v tukoch, predovšetkým vitamín D, ktorýna seba viažia vápniku z potravy a jeho pomáha pri jeho  zabudovaní do kostí. Ďalším vitamínom, ktorý je v mäse lososa hodne obsiahnutý je vitamín B1 thiamin Okrem iného zodpovedá za správnu funkciu nervového systému. Z minerálov obsahuje losos hlavne horčík, vápnik a železo. Bielkoviny z lososieho mäsa majú veľmi dobré aminokyselinové zloženie a sú dobre straviteľné.

Tento balíček obsahuje mäso, aj kosti, a preto k nemu netreba už nič pridávať.  

Pre koho je vhodný: Balíček je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Zdravým psom do jedálničku môžeme lososa zaradiť 1x až 2x do týždňa.

Pro koho nie je vhodný: 1x týždnne môžeme lososom spestriť jedálniček psom s ochorením ľadvín. Z dôvodu vyššieho obsahu tuku sa u psov s ochorením ľadvín a slinivky losos neodporúča vôbec.