Nórsky losos mletý

Kód: 1257/2 1257/1 Zvoľte variant
€3,80 €2,20 od €2,20 €3,17 bez DPH €1,83 bez DPH od €1,83 bez DPH
Dostupné do týždňa Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 25.10.2021 Zvoľte variant

Obsah: Losos svalovina, kosť, ploutvy

Váha balenia: 1kg

Balenie: Plochý PE/PP obal, cca. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou zložkou je mäso a kosti z lososa, nechýbajú ani plutvičky. Losos patrí medzi klasické ryby, ktoré trávia väčšinu života v mori. Vďaka svojim svkelým vlastnostiam sa v ľudskej, ale aj psej strave odporúča zaraďovať mäso rýb do jedálničku aspoň raz za týždeň.. Lososa radíme medzi tučnejšie ryby, vďaka čomu dodá telu nie len kvalitné bielkoviny, ale aj omega 3 nenasýtené mastné kyseliny a iné tuky v dostatečnom množstve. Vďaka obsahu tuku sa dobre využijú aj v mäse obsiahnuténé vitamíny rozpustné v tukoch, predovšetkým vitamín D, ktorýna seba viažia vápniku z potravy a jeho pomáha pri jeho  zabudovaní do kostí. Ďalším vitamínom, ktorý je v mäse lososa hodne obsiahnutý je vitamín B1 thiamin Okrem iného zodpovedá za správnu funkciu nervového systému. Z minerálov obsahuje losos hlavne horčík, vápnik a železo. Bielkoviny z lososieho mäsa majú veľmi dobré aminokyselinové zloženie a sú dobre straviteľné.

Tento balíček obsahuje mäso, aj kosti, a preto k nemu netreba už nič pridávať.  

Pre koho je vhodný: Balíček je vhodný pre všetky vekové kategórie psov. Zdravým psom do jedálničku môžeme lososa zaradiť 1x až 2x do týždňa.

Pro koho nie je vhodný: 1x týždnne môžeme lososom spestriť jedálniček psom s ochorením ľadvín. Z dôvodu vyššieho obsahu tuku sa u psov s ochorením ľadvín a slinivky losos neodporúča vôbec.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: