Bravčové mäso hrubomleté s držkami (UDK)

Kód: 7968
€3,80 €3,17 bez DPH €0,38 / 100 g
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Obsah: Bravčové mäso 75%, hovädzie neprané držky 25%

Váha balenia: 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Bravčové mäso je v našich končinách veľmi obľúbené a to nie len vďaka dobrej dostupnosti, ale aj pre jeho vlastnosti. V porovnaní s hovädzinou je bravčovina tučnejšia a má vyššiu energetickú hodnotu. Aj keď v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa je bravčové o čosi chudobnejšie na vitamíny a minerály, obsahuje dostatočné množstvo vitamínov skupiny B a minerálov - zinok, horčík a draslík. Bielkoviny v bravčovine sú ťažšie stráviteľné, ako napr. v hydine alebo rybách. Veľkým plusom bravčoviny je však vyšší podiel tuku, ktorý dodává telu potrebnú energiu a zvyšuje vstrebateľnosť vitamínu A, ktorý sa nachádza napr. v mrkvi. 

Hovädzie držky neprané majú veľmi špecifickú vôňu a sú obľúbenou pochúťkou každého psíka. Obsahujú málo tuku, pozitívne vplývajú na črevnú mikroflóru, pôsobia ako probiotikum, sú zdrojom vápnika, fosforu a výživových látok, ktoré pozitívne vplývajú na celkovú kondíciu psíka. Keďže obsahujú natrávené zbytky rastlín, sú vhodnou náhradou zeleniny, pokiaľ ju pes odmieta jesť. 

Vhodné pre:
Balíček sa hodí pre všetky vekové kategórie psov. Začiatočníkom môžeme bravčovinu zaradiť do jedálnička ku koncu druhého týždňa BARFovania. Vďaka vyššiemu obsahu tuku je tento balíček veľmi vhodný pre psov, ktorí potrebujú pribrať na váhe a tých, ktorí potrebujú doplniť energiu z dôvodu športu alebo v zimnom období. Zdravým psom môžeme podávať bravčové mäso 2x týždenne.

Nevhodný alebo menej vhodný pre: 
Bravčové mäso nie je vhodné u psov s ochorením pečene, obličiek, pankreasu a ani pri hnačkách alebo iných tráviacich problémoch. Vďaka vyššiemu obsahu tuku sa bravčové mäso neodporúča podávať psom na redukčnej diéte.

Tento balíček neobsahuje kosti, je nutné to teda zohľadniť pri zostavovaní jedálnička.

Balenie
Mleté surové mäso určené na kŕmenie psov a iných domácich šeliem. Výhodou plochého PE/PP obalu je dobrá skladovateľnosť (zaberá v mraziaku minimum miesta) možnosť celkom ľahko z neho odlomiť a rozmraziť len časť. Všetky použité suroviny sú v potravinárskej kvalite.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotovky s bravčovým mäsom
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: