Morčacia pečeň kusová (UDK)

Kód: 9157
€4,10 €3,42 bez DPH €0,82 / 100 g
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Obsah: Morčacia pečeň

Váha balenia: 0,5kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Pečeň patrí medzi jedny z najhodnotnejších vnútorností, obsahujú vysoké hodnoty minerálov - najmä železa, vitamínov (A a D). Je vhodné ich zaradiť do jedálnička minimálne dvakrát za mesiac - samozrejme je možné aj častejšie. Vzhľadom k vyššiemu obsahu tuku môžu pôsobiť preháňavo, je vhodné ich na začiatok alebo u citlivejších jedincov zaraďovať opatrne - prípadne miešať s chudým mäsom.

Morčacie mäso je ľahko stráviteľné a obsahuje veľké množstvo bielkovín, vitamínu A, B2. V kostiach je veľké množstvo vápnika a fosforu. V mäse je minimum tuku, preto je vhodné pri diétach, po chorobách, pre šteniatka a pre psov seniorov.

Má nízky obsah tuku a vysoký obsah živín. Hydinové mäso je ľahko stráviteľné. Obsahuje málo tuku a má vyššiu energetickú hodnotu ako kuracie. Má aj priaznivý obsah minerálnych látok, najmä železa, fosforu, zinku, sodíka, draslíka a vitamínov skupiny B.

Mäso je zmrazené tak, aby všetky živiny boli zachované najlepším možným spôsobom. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, alebo obilniny a je vhodné pre všetky plemená psov.

Zloženie: Morčacia pečeň 100%

Použitie: Neotvorený výrobok skladujte v mrazničke. Topenie výrobku odporúča pri izbovej teplote po dobu niekoľkých hodín pred jedlom, alebo v teplom vodnom kúpeli bezprostredne pred použitím. Rozmrazený výrobok by mal byť uchovaný v chladničke.

Dodatočné parametre

Kategória: Morčacie mäso
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: